Geri bildirim Şirket Değiştirme = - Rütbe?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve кαуяαвαcк tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şirket değiştirince bende 275.000 ŞP var. Yarıya mı inecek? ve en önemlisi bu rütbemi düşürecek mi?

2. Şirket Değiştirdiğinde şeref puanının %50 si silinir buda rütbeni etkiler kardeşim

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Şirket değiştirdiğiniz zaman Şeref Puanınız %50 olarak düşecektir. Şeref puanınızda ki bu azalma rütbe puanınızda da azalmaya neden olacaktır.Şeref Puanınız ne kadar yüksekse rütbenizden gidecek puan o oranla artacaktır.

İyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Mod'umuzun da dediği gibi düşürür. Şeref rütbedeki en büyük etkendir. Ancak sizin Şeref puanınız şuan için şirket değiştirmeye müsait. Bence daha fazla kayba uğramadan şimdiden değiştirmenizi ama bunu yaparken iyi düşünmenizi, bir daha ihtiyaç duyup duymayacağınızı iyice kararlaştırmanızı tavsiye ediyorum.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. TR5'de VRU'dayım. TR1 ile de birleşti ama sizce değiştirmeli miyim? Çok olmadı başlayalı ama ya bizimkiler x4 e kadar hiç uğramıyor,ya da kapıdan çıkmıyorlar MMO EİC hep baskında. VRU'da oyuncu az mı acaba TR5'de bilen var mı ?

6. Aliens

Aliens User

Ben ne yazık ki o sunucuları bilmiyorum. Ama genel olarak etkinlikleri kim kazanıyor, kim daha aktif şeklinde kendiniz bakın ve sorgulatın. En aktif olanı seçmeniz daha yararlı olur.
    ANCAK: İleride rütbe oynamak istiyorsanız en aktif şirket sizin için sorun olabilir. Çünkü daha fazla rütbe ilerletecekleri için sizin almanız daha zor olacaktır, bunu da hatırlatmakta fayda var.

Manitu bunu beğendi.
  7. Haklısınız. Hele son dedikleriniz daha bir doğru o aöıdan bakmamıştım hiç. Bu yüzden kalmam daha doğru olacak kanaatindeyim. Teşekkürler:)

8. Aliens

Aliens User

Rica ediyorum, yardım ettiysem ne mutlu bana. :) Ama rütbe oynamak için de biraz kötü bir zaman olduğunu belirtmeliyim. :) Gerçi görevler var, çok akıllıca yaparsanız yetişebilmeniz olası.
    Bu arada, konudan alacağınız cevapları aldıysanız kilitlenmesini isteyebilirsiniz. :) Bunu gören bir görevli arkadaşımız da yorulmadan direk kilitleyebilir. :)

9. Konu kilitlenebilir.
    Kilitlensin diyecektim tam,fakat bir şey daha sorayım. Bu cevaptan sonra kilitlenmesi uygundur. ''Çok akıllıca yapmak'' derken kastınız nedir?

10. uzayl80

uzayl80 User

sana göre basit görevleri yani kolay hızlı basit ;)

11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Üyemizin kastı, fazla şeref veren görevleri %50 şeref, bo1,bo2 ve grup arkadaşlarınızdan alacağınız şeref destekleri ile birlikte bitirirseniz neredeyse iki katından fazla şeref yapabilirsiniz.

Onun haricinde şeref kasmak için popüler olan hades kapısını şeref puanı güçlendiricileriyle yaparsanız da çok iyi şp ve rütbe puanı kasabilirsiniz.

Aklınızda kalan sorular olursa eğer yeni bir konu açabilirsiniz.

Yukarıdaki mesajınıza istinaden konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.