Şirketler ve Klanlar

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve xxNamikaze tarafından 29 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Klanlara her her şirketten üye alımı kaldırılsın mı?

1. Evet

91,7%
  2. Hayır

8,3%
  1. xxNamikaze

xxNamikaze User

Şimdi arkadaşlar modların da bazen yorumlarda belirttiği gibi oyunda şirket olayı kalmadı ben mesela mmo'yum şirkette eic olanlar var gidip 2-6da cubi kesiyoruz. Şirketler arası rekabeti canlandırmak adına klana farklı şirketlerden alım yapılmasının kaldırılmasını düşünüyorum. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir sayın oyuncular ve modlarım...

2. LARK1988

LARK1988 User

Anket ekleyebilirsen potansiyeli daha iyi fark edebiliriz,
    bu konuda epeyce açılmış konuda mevcut,
    Şahsen yıllardır bu konuda klan olarak duruşumuz belli idi, farklı şirketleri barındıran klanlara savaş açıyorduk, sonra ne mi oldu; serverın alayıyla savaşlı ;)
    al benden +1 sana

3. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

24 saat içerisinde anket eklemezseniz konu arşive kaldırılacaktır. Nasıl anket ekelyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2018
  4. xxNamikaze

xxNamikaze User

5. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sizin düşüncenizde iyi fikir ama malum iç savaşlarda kılansız gemiler kılanlara sıkıyor dış şirket gemi bu yüzden getiriliyor haritaya amaç kılansızları bertaraf etmektir.

İyi forumlar.

6. hayır kesinlikle başka şirketten üye alınmamalı böyle bişimi olur arkadaş, adamlar kesemediği adamı başka adam getirip kestiriyor oyunda mertlik kalmamış 4-5 te ya da başka yerlerde düşman getirt adamı kestir bu kesinlikle terbiyesizliktir daha ağırını diyecem ama olmayacak şimdi sonra adamlar düşmanla kesip chata düşüyorlar küfür edenler oluyor ban yemiyor reportlamaya rağmen ban yemiyor kimse oyunun iyice içine ettiler insanlar gittikçe hadlerini aşıp terbiyesizleşiyorlar küfürlerin ağır bedeli olmalı

DaglıAcS bunu beğendi.
  7. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Edilen küfür ve hakaretler için ağır cezalar var bu konuda müsteri olun lakin yukarıda dediğim gibi klansızlar sıkmasa klan savaşlarında klanlılara onlarda dış şirketten gemi getirmezler yani savaşta herşey mübahtır felsefesi olmazdı. ;)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ekim 2018
  8. valla bence mübah falan değil korkaklık

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ekim 2018
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin, diğer oyuncuları aşağılayacak kelimeler kullanmayın.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 16 Ocak 2021
  10. tm yinede yaptıkları yanlış farklı şirketten üye alınmasın kendi keyiflerine göre adam kesiyorlar savaş oyunuda düşmanda mert olmalı

11. Arkadaşlar ben gerçekten çok sıkıldım bu durumdan bu gün tanık olduğum bir durumu sizlerle paylaşmak isterim. bir klandaki oyncu benim ile aynı şirket üyesidir bu kişi mapta gezer diğer ortak kalnadki düşman şirketteki oyuncuya bizim yerlerimizi söyleyerek ilk olarak düşman şirket bize saldırmaktadır ardından ortak klanda olan adamın fakat bizim ile aynı şirket olan adam da bize saldırmaktadır ilk saldırıyı düşman oyuncu gerçekleştirdiği için kendi şirketimden olan adam hasar yememektedir. Ben bunu çok adaletsiz buluyorum kedi şirketine yapılan bir hainlik gibi.

12. Alakası yok modum, sırf klansız veya ezik klanlı adam Cubiye sıkıyor yada tek başına seri boss tallon dönüyor diye kendi adamı kesmiyor aynı şirketten olduğu için klandan farklı şirketten adam çağırıp kestiriyor. Bu her zaman olan bir problemdi , güçsüz olan pilotun kasılıp güçlenmesine bile izin verilmiyor, özellikle Tr serverlinde yaşanıyor bu durum. Yönetim ise güçlü balık güçsüz balığı yer diyerek çıkıyor işin içinden ,haklılar ne diyelim :) Ama yine de oyum hayırdan yana çünkü 3 şirketli klan yapıları oyuna farklı bir zevk de katıyor bence artık etle tırnak gibi bu da ayrılamaz :)
    Diğer serverleri bilmem ama bu yaz Tr5 de yeni oyuncuların oluşturduğu bir klan vardı (adını tam net hatırlamıyorum yanlış isim verip ortalığı karıştırmak istemem) çocuklar 3 şirketten abartısız 20-30 gemi vardı 8irisli gemilerle en iyileri venom ve solace olan gemilerle deli gibi baskınlara gidiyorlardı :D 4-5 e adeta el koymuşlardı hele bir kaç gün hiç unutmuyorum , bence bunu bu arkadaşlar gibi yeni başlayan arkadaşlar da avantaja çevirebilirler :)

Son düzenlenen: 14 Kasım 2018
  13. bu adaletsizlik düzelmedi oymuş buymuş yok

14. Kesinlikle kalkmalı oyunun temeli düşman 3 şirket iken nasıl oluyor aynı klanda düşman oyuncular barınıyor...

15. DaglıAcS

DaglıAcS User

katılıyorum eger boyle olursa oyuna zevk gelecektir bunu alman forumunada açalım
    arkadaşlar alman rusya ve acabildigim diger forumlarada acıcam bu arkadasın konusunu ordada oy kullanırsanız super olur :D

Son düzenlenen: 21 May 2019
    Agır_TR bunu beğendi.
  16. Agır_TR

Agır_TR User

olursa super olur :D

17. RobinKudin

RobinKudin User

Ya; Örnek vermek gibi olmasın ama P yle Başlayan S yle biten Acayip klan 3 şirkettende daha güçlü resmen sunucunun içine ediyor Haklısınız

18. Agır_TR

Agır_TR User

ortadakı 2hafte ar mı yoksa ,.dDd

19. Üste çıkaralım bu başlığı. Destek gerekiyor.

Sayfayı Paylaş