ŞİRKETLERDEN KOPAN BİR İSYANCI BİRLİĞİ SEKTÖRLERE SALDIRIYOR!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KДЯДЙLIKஐΨŌЯÜЙGΞ tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

OLSUN MU

1. Olsun

90,9%
  2. Olmasın( neden?)

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Geliştirilmeli (yardımcı olursanız sevinirim, iyi fikir verenlerin adlarını konu altına yazacağım)

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son aldığımız bilgilere göre; şirketlerinin hareketlerinden rahatsız olan bir grup insan, MMO, VRU ve EİC şirketlerinden destekçiler toplayarak kendi şirketlerini oluşturdu. Özgürlükçü bir politika izlemeye yemin etmiş isyancı liderler, kendilerine bağlı pilotlara büyük ödüller vaadederek, onları diğer insan sektörlerinin üzerine saldırtıyor...
    VRU, EİC ve MMO liderleri bu konuda ittifak ederek isyancılara karşı beraber savaşmaya karar verdi.

... Evet arkadaşlar hikayemiz bu:)
    İnsan gemilerine sahip olan bu isyancılar insanlar gibi gemilerine silah koyarak kendilerini güçlendiriyorlar. Bizim gibi kasılmak için npc kesiyorlar ve güçsüzlerinden elitlerine kadar gemilere sahipler. Şirketler bunların başlarına ödül koyduğu için verdikleri tp- şeref %25 daha fazla. Bunlar için ayrıca görevler ve başarılar da olmalı tabii ki de.

Oyuncular bu isyancılara katılabilmeli mi yoksa katılmamalı mı bunu yorumlarınıza bakarak eklerim diye düşündüm. açıklamayı katılamayacaklarına dayanarak yazdım ama bunu değiştirebilirim.

not: şirketler isyancılara karşı ittifak yaptığı için, isyancıyı kesen birini kesince, düşman bile olsa kendi şirketinden birini kesmiş gibi -şeref alıyoruz.
    ---------------------
    Yorumlarınızı bekliyorum lütfen konuya katkıda bulunmaya çalışınız. Hayır bile deseniz nedenini açıklayın. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

(görel ekleyemedim kusura bakmayın;) )

2. _DODGE_

_DODGE_ User

+1 güzel fikir yada bunu farklı bir şirket yapabilirsin

3. theomurga

theomurga User

olabilir yeni başlayanlar bunların eziklerini keserek pratik yapmış olur
    ama hangi haritalarda olacak pvp de mi x5 temi bunları belirtmen gerek

4. KARANLIK

KARANLIK User

Fikri biraz daha geliştirirseniz yani hikaye kısmından çok asıl kısmını biraz daha anlaşılır şekilde yazarsanız bence güzel bir fikir.Ancak konu daha yeni bakalım diğer üyelerimiz ne yönde destek verecek.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.