Duyuru Sistem Avantaj Kutu İçeriği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MUSTAFA.KÖSE tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

• 107 tane kutudan sadece 144 Uridyum ve 8 GG ( 2 kutudan gg gelmiş 4 alıyor gemi ve pet )

Topladığım harita PVP ( 4-3 ) TR SAAT 14:51 - 15:09 arası hergün yoğunluğun aynı olduğu saatler. Bağlayıcı Işın 2 ( %20 Fazla kutu içeriği ) - ( Pette 6 adet 3.seviye radar ve 6 tane kurtarılan mal protokolleri ) olduğu halde sonuç ortada.
        Kutu soğuma süresi ne kadar kaldırıldı denilsede bizlere , sadece katlayıcı olan bir hesapla PET+Kendim topladığımda aynı haritada ve aynı yoğunlukta ilk saat 12.000 uridyum civarı toplarken ; diğer hesabıma geçiyorum bi kaç saat kutu toplarken sorun yok. Bi kaç saatin dışına çıkıldığında katlayıcı+Arge+Pet/full+full olmasına rağmen saatte 2.000 3.000 uridyumu sistem kutularından zor alabiliyorum. Yanlışım olduysa kusura bakmayın, Bilen bir kişi yada konuya hakim olan yetkililer tarafından açıklanmasını arz ediyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2014
  1. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Seyir defteri yayınlamak forum kuralları gereğince yasaktır. Tekrarında cezai işlem uygulanacaktır.
    Konunun kilitlenmesi uygundur. (Forum Kuralları gereğince)

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.