SİSTEM

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve SİSTEM tarafından 10 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Evet bazen olur problem değil. Gerekli Düzeltme için Teşekkürler :)

SİSTEM bunu beğendi.
  2. EKİM

EKİM User

3. SİSTEM

SİSTEM User

Estağfurullah modum sizden üstün bir yanım yok,hoşbuldum.

4. Karaca admin deyince pek bir şey canlanmadı kafamda tabii Karaca CA sizseniz canlandı. Ama Gölge'yi bilirim. Hoşgeldiniz :)

Nefes moda değinmiyorum bile modum :D

5. SİSTEM

SİSTEM User

Evet chatte kısa bir zaman dilimide olsa KARACA olarak bulundum supportta olduğum için chatte çok bulunamadım ama başka karaca varmıydı onu hatırlamıyorum evet diğerleri daha pek yakın :)

6. Yok yok bildiğim kadarıyla tek Karaca CA vardı :)

SİSTEM bunu beğendi.
  7. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

sohbet gördüm geldim :) devam eden bir sohbet varmı acaba ? İmzanızı düzelttiniz içinde ayrıca teşekkür ederim :D

8. SİSTEM

SİSTEM User

Her zaman kapım açık siz nasılsınız ne var ne yok sizi görevdeyken tanıyormuydum isim değiştirdinizmi :)

9. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

iyilik valla ne olsun geziyorum forumda öyle :) benı tanıdınızı sanmıyorum :D

10. SİSTEM

SİSTEM User

Çok değişti eskilerden benim bildiğim Rehber abimiz kaldı ama tanıdıklarım var :) bende forumu bırakamadım istekli görevi bırakmadığım içi sanıyorum kıyamet kardeşimde baksanıza oda bırakamadı :) yanlışlarım olursa lütfen uyarın bazen kendimi kaybedebiliyorum :)

11. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

bizim görevimiz herkesin yanlışlarını engellemek ekipce ve herkese daha iyi yardımcı olmak o yüzden herkes gibi sizede yardımcı oluruz problem değil :D

12. Rehber

Rehber Guest

Mustafa kardeşim,yeni konunuz hayırlı olsun.

Burada görevli olmak veya olmamak hiç önemli değil.

Mühim olanı aile olmak,dost ve arkadaş olmaktır.

Burada göreve başlıyan arkadaşlarımız nasıl başlıyor,Forumda üyelere yardımcı olarak yazmaya başlayıp,daha sonrada başvuru yaparak görevli oluyorlar.

Bana göre,nasıl görevli olmadan,arkadaşlara yardımcı olunuyorsa,görev bittikten sonrada yardımcı olmaya devam etmek lazım diye düşünüyorum.

Unutulmamak güzel bir şey,günlük hayatında da başarılar dilerim kardeşim:D.

.BEYAZ. ve JUPlTER bunu beğendi.
  13. SİSTEM

SİSTEM User

Teşekkürler Abi kusuruma bakma yaş olarak biraz ortaya çıkarıyorum seni bu kadar özeline de girelim :) tabiki çok doğru biliyorsunki görevi maalesefki sevdiklerimizi yanlız bırakmayalım bir tepkide de ben bulunayım diye bıraktım ve şu da bir gerçektirki beni bu foruma başlatanlar onlar değildi ben arkadaşlarımı kardeşlerimi burada tanıdım,görevli olmanın yeri ayrı insanda bir fors oluyor :) inkar etmeyelim ama şunu da yazmadan geçmiyeyim Merhaba ile başlayıp iyi forumlarla bitirmekte her seferinde daha çok zorluyordu insanı birde düşüncelerini tam manası ile söyleyemiyor insan gerçi bu yazdığım benim için olan birşey değil yeri geldikçe beni tanıyanlar biliyordur heralde eleştirilerimi mecazlarımla dile getirmişimdir,ortamı arıyor insan özellikle ts de konuşmasan da durabilmek güzeldi :) yani özlemler farklı farklı olabiliyor, elimden geldiği kadar yine buralarda olmaya devam ediyorum gerçi neredeyse her zaman eskiden olduğu gibi buralardayım :) bakalım önümüzdeki günlerde ne olur nerelerde oluruz bilemiyorum abi beni tanıyan kim varsa selam özellikle TS nize ayrıca selamımı iletin Orion yok diye onu unutmuş değilim :) ,kendinize iyi bakın seviliyorsunuz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Kasım 2016
    İntikam_Meleği_1908 ve Rehber bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ooooo Ex Mod'um + Admin'im hoşgeldiniz nasılsınız ? :) :D

Rehber bunu beğendi.
  15. SİSTEM

SİSTEM User

Çok şükür iyim adminim bu ara pek foruma takılamıyorum siz nasılsınız taşınma işlemi bitti umarım.

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Teşekkürler iyi olmaya çalışıyorum. :) Taşınma bitti ama eskikler bitmek bitmiyor. :) Birini hallediyoruz başka bir eksik çıkıyor. :D

Rehber bunu beğendi.
  17. Rehber

Rehber Guest

_KIYAMET_ taşınmak kadar sıkıntılı bir şey yok diye düşünüyorum.

5 ev taşımış birisi olarak bir çok tecrübe sahibi olduk:D.

Kurulu bir düzeni tekrar farklı bir yerde kurmak,bayağı zor oluyor.

Yeni taşındığınız yerde güle güle oturun inşallah.

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Siz konu mu değiştiniz bir şey olmuş konunuz böyle değil miydi gibi :D
    Üzerinden 2 yıla yakın süre geçmesine rağmen oyuncular arasında olduğu kadar ekip içinde hala isminizin hatırlanması güzel bir şey olsa gerek.
    Söz meclisten dışarı tabi ama gelenler de gideni aratıyor muydu ? :)
    Hoş buldum demek istiyorum ben aslında.Namınız sizden hızlı mı ne maşallah :)
    O zaman ne diyoruz:
    NEFES seven bir Mod^^​

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanırım haklısınız @Rehber Mod'um. :)

Eksikleri tamamlamaya çalıştık ama gözden kaçanlar olmuş ve şimdi farkettiklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. :D :)

Teşekkür ederim inşallah öyle olur. :)

20. Rehber

Rehber Guest

Eksikler bitmiyorki,ben bu eve taşınalı 8 yıl oldu,halen eksikler devam ediyor(shock).