SİSTEM

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve SİSTEM tarafından 10 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Siz öyle dediniz ya içimi bir korku sardı. :confused: :eek: o_O :D

2. Rehber

Rehber Guest

O kadar değil ama,yani korkulacak kadar değil yani:D.

Eksiklerin biri tamamlanıyor,biri çıkıyor.

Bizim yardımcı olabileceğimiz bir şey olursa,yardım ederiz:D.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Korkulacak tarafı maliyetli olması diyebilirim. :D

Aynen öyle oluyor maalesef. :confused:

Teşekkür ederim düşünmeniz yeter. :)

4. SİSTEM

SİSTEM User

Vallahi sıkıldıkça biraz değişimler yapıyorum resmen oynuyorum yaılarım ile eyvallah sevilmek güzel ve değerli ama her zaman karşılıklı sevilmeyi daha değerli görmüşümdürki bende sizi ve ve beni sevenleri gerçekten seviyorum yolumuz ve çizgimiz değişmez insanlardan olduğumuz için belkide bu şekilde bir duygu ile karşılaşıyoruz kısa ve öz ne isek o ne görüyorsanız o kalıp bu değişmez artık. :)

5. SİSTEM

SİSTEM User

Allahım yanında olsun kardeşim herşey yoluna girecektir sen nasılsın ne var ne yok keyifler nasıl.

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eyvallah teşekkür ederim. :) İdare etmeye çalışıyorum her zaman olduğu gibi :D sende durumlar nasıl ? :)

7. SİSTEM

SİSTEM User

Bilmediğin bir şey yok vardiyalı çalışmaya devam yıl bittiyor azıcık işler düştü misafirler azaldı ama bakalım hayırlısı.

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Desene hep aynı tarz devam ediyoruz. :D :)