Bug / Oyun hatasi Siyah Ekran Bugu Arayüz Gelmiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ıHŁΛMUЯ_ΛğΛϾı tarafından 23 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar,oyun içerisinde Ebedi kapı yaparken veya portallardan atlarken nerdeyse her seferinde Siyah bir ekran geliyor ve gemi hareket etmiyor. Yaratıklara sıkamıyorum ve gemi hareket etmediği için hasar yiyip patlıyor. Sayfayı yenilediğimde düzeliyor ama bu seferde gemi çoktan patlamış oluyor. Çerezleri temizledim,farklı bilgisayarlardan denedim istemciyi güncelledim ama sorun yine aynı. Bilgisayarım üst seviye bir işlemci ve ekran kartına sahip, ram de fazlasıyla var ama bu sorun düzelmiyor.
    Sorun 2 aydan uzun süredir var support'a yazdım fakat buradan forum talebi açmamı söylediler.
    Umarım en kısa sürede sorun çözülür.

Son düzenlenen: 24 Nisan 2024
  2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Resim linki kırık tekrar yükler misiniz?

3. Umarım sorun en kısa sürede çözülür fotoğrafı düzelttim :)

4. Deneyimlediğim kadarıyla orcus gemisini kullanırken oluyor bu olay normal portaldan atladıktan sonra bile siyah ekran kalıyo birkaç farklı tasarımla denedim sonuç yine aynı. Ne zaman düzelecek bu oyunu oynayamıyorum bırakmak üzereyim. Lütfen sorunumu bir an önce çözüme kavuşturun.

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bize support üzerinden video atar mısınız? Bir deneyelim.

6. Her zaman değil ama çok sık oluyor video almayı denedim ama yakalayamadım. Neye göre oluyor veya neyden sebepli bilmiyorum. Bu konuda bir fikriniz var mı ?

7. Aynı surun bende de potrt atladığım zaman 5 6 sanıye gemi hareket etmiyor ne yaptıysam düzzelmedi bilgisayarı değiştirdim yine düzel medi acaba gemi ile alakalımı 7 saniye en son gördüm sabutay adminim yapacak birşey varmıdır bu konuda ?