Duyuru Sizce Bu Normal Mi ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar ben aegisde 20 lf4 iken seprom + çifte + rsb + pld 3030 + %100 roket isabeti + 9 irisde

135 k yı geçemiyordum savaş argesinde sizce bu normal mi ?

goliathda ise aynı şekilde enforcerda 50 k x4 70 k rsb + pld 3030 15-12 k , eco 10 10k vuruyordum toplamda 145 k yı görüyordum.

Bazıları 8 lf4 de golide güvede 197 k çıkardıklarını iddia ediyorlar rsb + x4 seprom , pld 30 30 birde sarı 5li ile

Son düzenlenen: 16 Ağustos 2015
  2. Merhaba ,

Oyunda minimum ve maksimum vuruş aralığı vardır. Ayrıca ekipman v.b. şeyler bire bir aynı olma ihtimali olmadığı için mutlaka bir takım farklar vardır. Tasarım , Uçuş düzeni , Havoc , Seprom v.b. vuruşa etki eden faktörler aynı değildir.

İyi forumlar.

3. Havoc yok

Sizce bu vuruş aralığı normal mi ? Savaş argesinde ?

4. Merhaba ,

İnce hesaplamaya giremeyeceğim fakat bir alternatif olarak tüm ekipmanları çıkartıp tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyin. Daha sonra ise malzemeleri tekrar yerleştirip deneyin. Aegis'te 10 Goliath'ta 15 slot var ve genel olarak bu şekilde bir vuruşunuz olabilir.

İyi forumlar.

5. bence normal benim gemim 23 lf4 bir kaç tanesi 16 9 iris 10 havoc var 170k felan atıyo heralde burgu felan dimisherle 250kları aşıyor yani, kıskaçla felan yaparsak 165 150k arası gidip geliyo dmg

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.