Duyuru Sizce Darkorbit ne zaman düzelir? (Yada düzelir mi?)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar hepinize.

Öncellikle bildiğimiz gibi son zamanlarda oyunda donma kapılarda yaratık işaretlenmemesi istasyon modüllerin açıkken gözükmemesi vs vs.

O kadar Darkorbit'te sorun var ki yaza yaza belki bitmez.

Bizler üyeler arasında böyle bir konu açarak herkesin görüşlerini merak ediyorum.

Acaba sizce darkorbit düzelir mi? Düzelmesi için nelerin yapılması gerekir?

Darkorbit'in düzelmesi için aklınıza ne gelirse bu konu altında yazalım.

2. tek kelime düzelmez

3. Ben bir gün düzeleceğine inanıyorum..

Ama bu ancak sadece para kazanmayı hedeflemeyen birileri o şirkete kartıldığında mümkün olacağını biliyorum.

Yine de bir gün düzelir , indirmeli olursa belki çoğu sorun ortadan kalkar.

4. herkes bellemiş bir indirme indirme ama anlamıyorum flash player tabanlı bir oyun indirmeli olamazki ?

java olsa yine neyse java bile olmayan bir oyun indirme tabanlı olcağını sanmıyorum..

hadi oldu diyelim ne farkedicek ?

indirince oyun dahamı az donucak dahamı az kasacak yine bilgisayarın nekadar performansı yetiyorsa onun yettirdiği kadar oynucaksın

ama işte bilmeden konuşuyorsunuz

bu oyunu geliştiren adamlar sanki hiç birşeyi bilmiyormuş gibi..

Senelerini harcayıp programcı oluyorlar program yazıyorlar bukadar kolay birşey değil

sizden daha çok şey biliyorlar bundan emin olabilirsiniz..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2015
  5. erdalbaggal senin bu konuda ki düşüncen ne?

Oyun nasıl düzelebilir?

6. ahmettyran

ahmettyran Guest

Ne zaman düzeldi ki ?

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

parasiz online oyunmu olur bazi seyler vip ozellikli tabikide olcak talep arttikca para getirisi olcak yani normal dongu.parasiz oyun bukadar elit olmaz onu gecelim.....ama oyuncularinda en dogal hakkidir ki yatirimda yapiyorsan gemine ha maddi ha emek vererek bazi seylerin duzeltilmesi gerek ,sanirim cozum yollari araniyor kimse oyuncu kaybetmek istemez.nasil duzelir;oyun kuruculari sahipleri ciddi yatirim yaparak altyapisini kokten duzenlemeli..belli bir duzeye kadar goturdu ancak artik gunumuz duzeyini yakalicak teknolojik imkanlar ddos saldirisi vs karsi onlemler yeni guclu sistem kurarak/ degistirerek/ilerletek vs calismalar yapilmali.bizi asar bu konular uzmanlarinin isi.
    sen saglam log bug olmayan flash i hizi vs muthis bir oyun duzeyine gel birde tum adil olmayan yollari kapa sonra bak bakalim oyun nasilda eski gunlerine doner.isteyen emekli olur ama yeni nesil yetistikce bu cark doner .mantik bu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.