Destek Sizce Mantıklı Mı Yapıyorum ?

Discussion in 'Yeni Başlayanlar' started by Zer0DayLover, Aug 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Selamlar ,

300 k urim vardı gittim kapı açtım alpha , beta , gamma , zeta , kuiper , lambda açtım. Kuiperdan bişi düşmedi şansa ne yazık ki.

ABG'yi 273 k uriden intibaren açmaya çalıştım ve sanırım 73 k uri zarardayım şu an zeta ve 3 sene önceden bıraktığım hades , ABG açık.

Hitactan olabildiğince uridium kaldırıp açabildiğim kadar kapı açmayı planlıyorum şu an elde 45-50 k uri var diyebilirim ABG ve zetayı sayarsak totalde içeride 230-240 k civarı uri var.

Kafamda kutu toplayıp enerji biriktirip tekrar kuiper açmakta , ne kadar uridium cephane biriktirirsem kardır kafasıyla bakıyorum.

Zetayı özel ödül gününe (hammerclaw , cyborg vs çıktığı güne) saklıyorum , diğer kapılarıda chromin telaşı tekrar gelirse diye tutmaya karar verdim.

Tek eksik bu montaj malzemeleri ilk hedef BO-3'leri elde etmek olacak.

2. Viraaa

Viraaa User

gelisme asamasindaysan kuiperi unut.kuiper gelismis oyuncularin 'hani bi ihtimal verirse' kapisidir.yerinde olsam zetadan baska kapi yapmam.indirim + vipin varsada cephane icin abg kapilarini yapmalisin.zarar ettirmez.abg +zetaya devam dostum.ilk prolar sonra bo3 ler.ikisini ayni anda goturursen zarar edersin.ilk prolari tamamlarsan vurusun artar ve bo3 icin gerekli olan rinusku daha kolay kasarsin.kolay gelsin...

3. Aslında gemim gelişme aşamasında değil yani gemi full LF-4 3 sene öncesine göre Full + fulldü...

Bu prometheuslar kolay yapılırda ne bileyim ya sürekli sandık açıp duruyorum gelen zetalardan credi biriktirmek biraz sıkıntılı.

4. Viraaa

Viraaa User

benim onerim yukarda yazdiklarim dostum.

5. bazı şelerde mantık aranmaz

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Sabırlı bir insansanız ve uridium toplamak istiyorsanız x2 veya x3 lazer cephanesi ile hafta sonları indirim varken A,B,G dönerseniz çok iyi kâra geçersiniz. Hem uridium hem diğer konularda.

Tabi ki de bu dediklerim şu anki etkinlik bittikten sonra yapacağınız zaman zarfı içinde daha mantıklı olacaktır.

İyi Forumlar.A

Last edited by moderator: Aug 16, 2020
    Luminous likes this.