sizce ne alıyim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Schatten_190 tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar yarın 225 k uri çekecem sizce ne alıyim pet + güve droid düzeneği + geri kalanlada arge mi yoksa bütün uriyi skylabdan direk sevkiyatmı yaptırsam [direk sevkiyap yaptırırsam toplam 525 m alırım] hesapladım sizce hangisi
    ben daha çok pet istiyorum'da ama pet nakadara yararlı on bilmiyorum :(
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Gemim:Goliath
    Ek hangar:Spearhead
    Full elit hız
    Bo2:7
    Lf3:11
    Diroitler:3 İris
    Pet:yok
    Level:14(15m tp sonra 15)

Son düzenlenen: 1 Mart 2014
  2. cevap veren yokmuuuu!!!!!?????

3. Merhaba ,

Uridium alsanız da bence hemen harcamayın. Kredi ile LF-3 ve B0-2 eksiklerinizi açık arttırmadan tamamlamaya çalışın. Pet için şu anda erken çünkü henüz ekipman durumu yeterli değil ve ayrıca arge durumu düşük olabilir.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

4. peki hemen harcamam düşünürüm biraz peki bi arkadaşımız şöle yazmış
    "Öncelikle Selamun Aleyküm;
    Hani geliyor ya 150 bin uri al tasarruf et 25 tl mi 36 mı ne x3 geldıgınde onları alınca x3 le bırlıkte mi gelicek yoksa ylnız omu bilgisi olan varsa söyleyebılırmı"
    şimdi arkadaşımızın dedini tam olarak anlamadım 150 k lık uridium 25-36 tl yemi gelecek hemde x3 saatinde ?

5. hmm peki anladım teşekkürler ve iyi geceler
    konu kapatılabilir sayın •Kıyamet•

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2014
  6. BonusRasta

BonusRasta User

x3 saatleri var ya da x2, 50k uri aldığında hangi katlayıcı varsa onu alırsın yani 150k veya 100k uridium gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.