sizce ne yapayım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve assasin_-_return tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben şu anda 8lf 3 6 flax hepsi lf2 olan bir vega yım 40k kalkanım var 10 lwl im 7500 uri 11m credi var tr5 deyim vru dayım sizce ne yapayım

2. Merhaba ,

Bana göre LF-3 , B0-2 , Hız ve İris eksiklerinizi Vega yada Goliath için yeterli sayıya getirmeden gemi değiştirmeniz iyi olmamış. Ben olsam Leonov ile eski haritada ( x-3 ve x-4 ) haritasındaki görevleri yapar ve kasardım. Eksikleri tamamladıktan sonra gemi değiştirip üst haritalara çıkardım.

Şu an olan duruma göre tek başınıza zorlanmadan yapabileceğiniz görevleri yapın. Aynı şekilde zorlanmadan imha edebileceğiniz npc'leri imha ederek kasabilirsiniz. Kredi biriktirip açık arttırmadan eksiklerinizi tamamlamaya çalışabilirsiniz. Bu arada birikten uridium'ları daha önemli bir alanda kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. modum zaten tek kalkan sorunum var gemi full vega daha iyi kasar dediler hem hızlı dediler bende kamuflajla kutu topluyorum

4. mmo ol goli 10 lf3 3 iris 5 bo2 pet al ve eıc geç eıc ben geçtim mmo grup tur birliktir full flax olan mmo baskındadır sonra eıc ol vru hayır yotur anda ve arma ilk tm fln hepsi eıc ve mmo dadır dikkat çekerim

5. abi senin dediklerin için uri çekmek lazım :D 50 bin uriyi nasıl kasak hemen 2-3 ay a olur senin didiğin iris felan uffff :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.