Destek Sizce ne yapmalıyım ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ahmetbeypolat tarafından 29 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 38 argeden 44 argeye gemiyi çıkarmam gerekecek. Bunun için ortalama 1M800k uri gerekiyor uri fazlasıyla mevcut. Sizce bunu direk mi alayım yoksa kapı yoluyla mı elde edeyim. Amacım yapmak bu yüzden Zeta dönmek çok karlı gelmiyor gözüme ? Siz ne dersiniz ?

2. TanrıEru

TanrıEru Guest

Eğer zeta yapmak istemiyorsan bunun diğer yolu en hızlı şekilde seri hades dönmen olur uriyle almanın bir mantığı olduğuun düşünmüyorum zeta kapısı daha mantıklı direkt uriyle almaktansa yine tabii karar sana kalmış

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  3. 1.8m uriye bir zetayı 100kdan açtığını düşünürsek 18 zeta 1800 günlük dosyası eder arkadaş 6 arge yapmak istiyor zeta yeterli gelmez ona muhtemelen.

4. TanrıEru

TanrıEru Guest

öyle hesaplanmaz ki ama o 100k ya acacak evet ama onun 45i geri gelecek ki indirim+vip li zeta ortalama 80 90k uriye gelir e bunun da yarısını geri alıyorsun yani 2 zeta yaptığında 3. bedavaya geliyor öyle düşün

Luminous ve ahmetbeypolat bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Olaya Tecrübe Puanı ve Şeref Puanı açısından da bakın. Henüz Prometheus Lazer Toplarınız tam değilse Zeta kapısı yapmanız daha avantajlı olacaktır aynı şekilde B03 Kalkan Jeneratörü için de bu durum geçerli.

İyi Forumlar.

ahmetbeypolat ve B-O-Z-K-U-R-T-34 bunu beğendi.

6. Haklısın öyle değil her zetayı 90kya açıp 45ini geri alsa 40 tane yapabilir eder 4000 günlük 4000 günlük ile yapsa yapsa 4 tane yapar gene kendi terciği hem şp tp anahtar kasma ihtimalini hiçe sayıp direk uriyi yatırması kendi bileceği iş

7. Herkese teşekkür ederim ama geminin Pro lazerleri ve bo3 leri ful. Ortalama 1.8 uriye alacağım zetadan günlük dosyası sanırım taş çatlasın 3000 bin olur o da ortalama 3 arge yapar. Sanırım en iyisi uriyle almak :/

8. İndirim paketi ile beraber kapı açıp zeta yaparsanız 3.5k civarı alırsınız. Direk alırsanız 8.k tane alıyorsunuz. Uridium daha mantıklı geliyor.
    Zeta yaparsanız 20m civarı şeref kasarsınız desteklerle beraber. 4k günlük dosyasını telafi eder gibi durmuyor

9. Aynen öyle o yüzden sanırım en sağlıklısı uri ile direk alıp hedefimizi tamamlamak

10. InYourFace

InYourFace User

Galakside 1,8m uri basında hiç yoksa 300-400 dosya da oradan gelecektir.Zeta %100 mantıklı olandır.Bolca cephane de alırsın zetaları x3le dönersin tecrübe şerefde çöp olmaz.Uriye direk argeye yatırmak sadece 6 arge kar ettirecek sizi.

Şanslıysanız 1,8m uriye 15-20 zeta açılır.

11. 55 uri ile 1.700 basımda açarsa 93k uri yapar. Zetadan 45k uri geliyor. 46k zarar ile zetayı açmış olur.
    1.8m / 46k yaparsak 39 zetaya denk geliyor :)

12. InYourFace

InYourFace User

Ben 3 4 hafta uri biriktirip zeta dönüyorum hep 5500 uri ile indirimli basıyorum bir kez dediğiniz gibi 95 k ya açılıyorsa 4 5 kez 120-130 a açılıyor en son yaptığımda 1,5m uri ile 19zeta açıldı çok kolay açılanlarda oldu zor açılanda ortalama bir sonuç yok ben tahmini bir rakam verdim fazlası var azı yok 1 günde 19 zetada mide bulandırıyor tabi oda ayrı bir durum hep x3 attıyorum prom besli şekilde 1 tam gün kapıya gidiyor.
    Gözlerimi seviyorum diyorsa da arkadaş uri ile arge almak mantıklı :D

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  13. Bence indirim ve vip çekerek almalısınız böylece 1.8m uriye toplam 8571 tane dosya alabilirsiniz bunu zetayla yapmaya çalışsak 90k uri bir zeta açılsa 50 k da zetadan gelse toplam 40k ya bir zeta yani 45 zeta bu da 4500 dosya eder 500 de kapı açarken gelse 5000 dosya olur yani uri ile alsanız vip + indirim çekerek 3571 dosya daah fazla alırsınız ama yine de karar sizin :)

14. For_You62

For_You62 User

Merhaba

yazılanları okuyunca yapılan hesapların ince ayrıntılarına biraz güldüm, 2 bilinmeyenli denklem misali matematiksel hesaplar yapmışsınız arkadaşlar. :D

Bu eğlenmek için oynan bir oyun sonucta, bir kaç secenek var önünde ( hemen hemen hepsini hesaplayarak iletmiş arkadaşlar). Tavsiyem eğlenerek ve keyif alacağın yöntem hangisiyse onu yap. 40k-50k uri zarar ettmissin, 300-500 dosya az almıssın cokta önemli değil.

Senin hangisini yaptığında mutlu olacaksın? Bu sorunun cevabına göre hareket et. Uri veya dosya sayısından ki ufak tefek zararları önemseme...

15. ateistkeci

ateistkeci User

Bu tür ince hesaplara giren birisi olarak son zamanlarda yapacak bir şeyin olmayınca (Yani şu dönemde hayatta bir amacım yok gibi :D) oyunda bu tür ayrıntılarla uğraşmaya başlıyorsun bir şeyler yapabilmek için :( normaldir yani bende öyleyim ince ayrıntılara göre oyunda ilerlememi yönlendiriyorum :p

16. For_You62

For_You62 User

Anlıyorum seni. yaptığım iş gereği hesap yapmak ve olasılıklar üzerine ince ayrıntıları düşünerek kısacası her olasılığı hesaplayarak kararlar olmak zorundayım ( mühendisim bu arada :D ), çünkü sonucta çalıştığım firma bu hesaplar sonucunda para kazanacak veya kaybedecek.

Şimdi bu denli kafa karışıklığına ve neden-sonuc ilişkisine odaklı hareket edildiğinden, oyun oynamakla iş arasında bir fak kalmıyor. Farkında olmadan oyunda eğlenmeyi unutuyoruz.

Rahatlamak, keyif almak, kendimizce koyduğumuz hedeflere ulaşmak kısaca eğlenmek için oynamak ve bunu yaparkende az mantık çok eğlence demek gerek.

benim kanaatim bu yönde, herkes bildiği gibi ilerleyecek tabi ;)

Not: İyi eğlenceler dilerim

17. Bencede oyun artık amacı dışına çıkıp büyütmemiz gereken bir yavrumuz gibi oluyor. Keyiften ziyade yerini hırsa bürümüş bir dijital duygu alıyor.

Bütür yorumlarını okudum hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim ama ZETA her ne kadar karlı olsada beni hedefime götürmeyecek ve sonucunda belirmemiş olduğum uriden fazlasına çıkarak tekrardan aynı hedefi 2.kez denicem. O yüzden hedefe giden yoldan şaşmamak gerek :)

Krios bunu beğendi.