Öneri Sizce Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve _hayalet-savaşçı_ tarafından 5 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir oynamıyordum tekrardan başladım ancak çok fazla yenilik var ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Gemim Venom 3 Pro var gerisi lf4-lf3 karışık
    22 arge
    Zeus ve Apisim Yok
    Havoc 4 tane var
    Kalp, Burgu ve Güve uçuş düzenleri var almam gereken başka düzen var mı ?

Pro görevlerini yapmaya çalışıyorum ama impulse ları ancak x4 le rahat kesebiliyorum
    Attend kesemem muhtemelen Proları nasıl fulleyebilirim ?

1m yakın uri var

Ne yapmamı önerirsiniz ?

Son düzenlenen: 5 Nisan 2023
  2. sct664

sct664 User

zeta kapılarını yapmaya başla, istersen palla toplayarak istersen elindeki uriyle yapabilirsin. görevler için blde rastgele insanlara grup atmayı veya yazarak yardım istemeyi deneyebilirsin. attend ve impulse keserken portala ya da taşa çekerek uyutmayı dene, yine de baya zaman alacak ama grup veya bundan başka çaresi yok. ben ilk 10 görevi yaparken petin tüm lazer ve protokollerini açıp proları pete takıp uzaylı protokolüyle birlikte pete vurduruyordum en azından cephane konusunda baya yardımcı oluyor ilk görevler için.
    muhtemelen çoğu kişi aynı şekilde uridiumunu zetaya harcamanı ve yavaş yavaş rinusk kasarak prolarını bu şekilde fullemeni tavsiye edecektir. 2x gününde yaklaşık 60-70 zeta (normal günler için 140-150) yaptığında en azından şimdilik yeterli sayıda pro oluşturacak kadar yeşil ganimet kasmış olacaksın. söylediğim gibi başlarda zorlanarak pro görevlerini al, aldıkça bldeki hasarın inanılmaz artacak her bir lazerde. ardından zetadan çıkmayarak ve zamanla artan hasarınla blde rahatça rinusk kasabilirsin.
    zaten zetayı açmaya çalışırken ve kapı sonunda gelen cephaneler işini görecektir diye tahmin ediyorum, görmezse yine haftasonu abg dönerek x4 kasabilirsin.

3. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Yeni başlayanlar forumunda bu başlığın 2-3 altında tam da bu konuyla ilgili uzun bir rehber yazı yazmıştım. Okuyabilirsiniz

4. joetly

joetly User

bir rivayettir ki zeta zeta zeta demiş napolyon'un dark orbit oynayan versiyonu. bol bol zeta yapmalısın. hatta tek yapman gereken zeta, arge için günlük dosyası, pro lazer için yeşil ganimet anahtarı, zeus apis parçaları için keza aynı.

canın sıkıldıkça bl haritasına gidip (ilk olarak görevlerden 10 adet pro lazerini tamamlaya bak) geminde sadece pro lazerler ile impulse patlatarak rinusk, canın sıkılınca zeta.

evet bir süre sonra çok sıkılacaksın ama eğer bu rotadan şaşmaz isen çok hızlı bir şekilde kasılırsın. bir süre sonra zaten pro lazerlerin çoğaldığında rinusk kasmak ve zeta kapısını çok hızlı dönmeye başlayacaksın ve son zamanlara doğru çok hızlı ilerleyecek bu süreç ama dediğim gibi başta sıkılsan da vazgeçme bu rotadan.

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.