Öneri Sizce oyun indirmeli olmalı mı? Kapılar (Alpha, Kronos vs.) Offline (çevrimdışı) olmalı mı?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve AtomyTR tarafından 28 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce bu öneriler kabul edildiğinde Darkorbit'in ömrü uzar mı, daha fazla başarıya ulaşır mı?

1. Tabii ki de başarılı olur.

83,3%
  2. Sanmıyorum.

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Belki olabilir ama çok fazla detay var. Olma ihtimali düşük.

16,7%
  1. AtomyTR

AtomyTR User

İndirmeli Darkorbit ve Offline Kapılar

Merhabalar arkadaşlar! Bugün bu konuda 2 önemli fikri tartışacağız.
    Uzatmadan başlıyorum.

İndirmeli Darkorbit

Oyunun indirilmeli olmasını iple çeken biriyim gerçekten. Şöyle oyunun sitesine gidip İNDİR!
    diye bir buton görmek çok güzel olur. Oyun artık tarayıcı oyunundan çıkıp böyle bir oyun olursa bununla beraber çoğu problemin (lag gibi) çözüleceğine ve daha fazla oyuncu çekeceğine inanıyorum.

Oyun zaten efsane oyunlardan biri ve şu an yaklaşık 97 milyon kayıtlı üye var. Oyun indirmeli olduğu zaman sosyal medyada çok uzun bir süre boyunca gündem de kalacağını düşünüyorum.
    Yanlış hatırlamıyorsam da Flash'ın desteği sonlanacağından dolayı bu proje için çalışmalar başlamıştı.

Sizce Darkorbit, diğer bilgisayar oyunları gibi indirmeli olmalı mı? Olursa nasıl olur? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Çevrimdışı Galaksi Kapıları

İndirmeli Darkorbit ile birlikte bu galaksi kapılarını çevrimdışı (offline) bir şekilde oynayabilsek çok iyi olur gerçi. Bunu Singleplayer Missons olarak düşünebiliriz aslında.

Nasıl olsa tek başımıza savaşıyoruz. Farkederseniz bu kapıları yaparken çok sayıda oyuncudan "lag girdi, oyundan düştüm, hiçbir şey yokken attı, boş yere öldüm" tarzı şikayetler geliyor. Eğer böyle bir şey olursa, tüm bu tarz şikayetleri kökünden çözeceğine inanıyorum.

Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Not: Bunlar sadece aklıma gelen fikirler. Oyunun teknik açısından olabilir de olmayabilir de hatta imkansız olabilir de. Sadece "olsa nasıl olurdu?" tarzında konu açmak istedim.

Konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm.​

2. Başarılı olup olmamasını indirmeli olup olmayacağına bağlamak çok saçma bence :D İndirmeli olunca çağ atlamayacaz sonuçta indirip yine aynı şekilde oynayacağız ve zaten eninde sonunda indirmeli olacak flash player kapancak çünkü

AtomyTR bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyorum. İndirilebilir istemciye geçiş olduğunda kapıların Offline olması bahsetmiş olduğunuz sorunları azaltabilir. Ancak bunun mümkün olacağını pek sanmıyorum, yine online olarak devam ederler diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* ve AtomyTR bunu beğendi.
  4. Çevrimdışı galaksi kapısı kulağa güzel gibi gelse de çok hile yapılır diye düşünüyorum sonra.