Sızma (Casus) Oyunu Etkinliği Günceleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 19 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

1. evet buff gerekli

80,0%
  2. hayır

5,0%
  3. geliştirilmeli (yorum yaz)

15,0%
  1. Merhaba bildiginiz gibi bu etkinlikte yaratıklar kamuflajlı ve 2 kat uridum veriyorlar
    ama bu yaratıklar gereken degeri görmuyor ..

bu yaratıkların ödüllerine

Indoctrine-Oil eklenirse biraz önem kazancaktır
    yaratıklara göre oil miktarları

30 Indoctrine-Oil aldın
    25 Indoctrine-Oil aldın
    20 Indoctrine-Oil aldın
    15 Indoctrine-Oil aldın
    10 Indoctrine-Oil aldın

SIZMA OYUNU
    Genel Hatlarıyla;

• Bu Sızma oyunu farklı haritalarda ortaya çıkan gruplaşmış kamuflajlı yaratıklar üzerine olacak.
    • Bu haritalarda oyuncuların amacı bu Komando Yaratıkları bulmak,kamuflajlarını bozmak ve yok etmek.
    • Geri güvenliğe atlamak için bu Komando yaratıkları bulup yok etmeniz için 10 dakika sürenizin olduğu bir pencere çıkacak.
    • Tüm takımı yok etmek şirketinize bunun olduğu haritalarda puanlar verecek. Savaş haritalarında bu grupları yok etmek sadece NPC (yaratık) ödüllerine ek olarak sıralama puanı verecek,şirket puanı değil.
    • Bu komando yaratıklar özel olarak etiketlenmiş ve normal yaratıklardan fazla Bonus verecek.
    • Her şirket kendi haritalarında aynı sızma miktarı alacak.
    • Yaratıkların sızmasısı farklı haritalarda ve kendi haritalarında eşit tutulacak,yani eğer komandoların ortaya çıktığı 1-1 de görülürse aynı zamanda 2-1 ve 3-1 de de olacak.
    • Komando yaratıkları kimin yok ettiği önemli değil, eğer yaratıklar zaman bitmeden yok edilirse haritada bulunan şirket puan alacak.
    Komando Yaratık Grupları
    • Komando yaratıkların görevi düşman haritalarında gizlenmek olduğundan ateş açmazlar.
    İletişim
    • Komando yaratıkların sızması çılgın bot ya da ICY yaratığı gibi duyurulacak. Eğer sadece şirket haritasındaysa sadece bu harita mesajı alacak, eğer Savaş haritasındaysa tüm oyuncular bu mesajı alacak.
    • Komando yaratıkların haritada kaldıkları süre boyunca oyun haritasında o haritada bulunan tüm oyuncularda bir geri sayım belirecek.
    • Tüm Komando yaratıklar temizlendikten sonra zaferi belirten final mesajı yayınlanacak ve oyuncular yaratıkların yenildiğini anlayabilecekler.
    • Tüm şirket sıralaması diğer yarışmalarda olduğu gibi yan çubukta belirecek.
    Sıralama ve Ödüller
    • Sıralama her şirketin kendi haritasında tamamen yok ettiği sızma birliklerine göre olacaktır. Savaş haritalarında yok edilen birlikler sıralamaya sayılmayacaktır.
    Darkorbit Takımı..​

forum uyelerinin fikirleri
    Harita temizlenince, haritada bu yaratıklara sıkan herkese rastgele, oil, eir, cephane, teknoloji, uri, kredi, gg, anahtar, maden gibi ürünlerden birazcık birazcık rastgele dağıtılabilinir. Kazanan şirketin de üyelerinden yaratık kesenlere biraz daha ödül güzel olurdu. BP eski etkinlikleri de güncellese güzel olur. Kapasite var adamlarda. Hazır, Oil'in kullanım alanlarını artırıyorlarken kaynakların sayısını da artırırlarsa iyi olur.

Son düzenlenen: 20 Haziran 2020
    Luminous bunu beğendi.
  2. Oil ödülü gelirse gereken önem verilir etkinliğe. :)

Luminous bunu beğendi.
  3. Yaratıkları bulmak çok zor değil. Bu ödüller biraz abartı olmuş :) 3-5 yeterli olur diye düşünüyorum hatta daha azı bile yeterli. 1 mapte onlarca çıkıyor diye hatırlıyorum

Luminous bunu beğendi.
  4. böyle bi etkinlik mi vardı:?

Luminous bunu beğendi.
  5. TersLale

TersLale User

Bugün iki kez haritayı temizledim ve günün sonunda benim şirketim kazandı ancak herhangi bir ödül geldi mi anlamadım. Etkinlik SSS'sinde de bir açıklama yazmıyor.

Harita temizlenince, haritada bu yaratıklara sıkan herkese rastgele, oil, eir, cephane, teknoloji, uri, kredi, gg, anahtar, maden gibi ürünlerden birazcık birazcık rastgele dağıtılabilinir. Kazanan şirketin de üyelerinden yaratık kesenlere biraz daha ödül güzel olurdu. BP eski etkinlikleri de güncellese güzel olur. Kapasite var adamlarda. Hazır, Oil'in kullanım alanlarını artırıyorlarken kaynakların sayısını da artırırlarsa iyi olur.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  6. :)
    do ekibine bırakıom
    dediginizde olabilir

7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bu aralar forumda adeta "Yenilik" seferberliği var gibi. :D Konuları indekse eklemekten yoruldum :D :p

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndeks'e ekledim, önerinizi yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar dilerim.:)

8. yenilik şart

Luminous bunu beğendi.
  9. Benim düşüncem casus gemilerini kesince aldığımız o 2 kat uri gayet güzel bir ödül , ancak bir haritadaki tüm casusları temizleyince extra bir ödül gelmesi konusunda size katılıyorum , bir haritadaki tüm casusları temizlemeye katkıda bulunanlara söylediğiniz gibi rastgele ödüller gelebilir ve i-oil de bu ödüllere dahil olabilir .
    Katılıyorum , hele düşman bulucu kullanınca çok kolay bulunuyorlar , kamufle olmaları pek bir şey ifade etmiyor :p

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. konu guncel

11. TersLale

TersLale User

Geçen gene geldi, yine aynı.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  12. reis kalbimi fethettin

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ağustos 2020
  13. DraydiBoy

DraydiBoy User

kesinlikle gelmeli +1 Güncel