Skaylab lütfen yardım edin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Destoryer___ tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın adminler lütfen bana yardım edin çok büyük bi sorunum var kısaca hemen anlatıyım.

Şimdi skaylabımda 0 prometiumum var

ben gemiden skaylaba prometium yolluyorum 15 dakka bekle falan diyo bekliyorum 15 dakka doluyo bakıyorum prometium gelmemiş arkadaşlar yardım edin diyer hammaddelerde böyle olmuyo bi prometium böyle yardım edin bana :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2014
  2. Merhaba ;

Geminizden Skylab'a Prometium gönderdiğiniz zaman eğer ki Prometid ve Duranium rafinerileri açık ise otomatik olarak ikisi arasında paylaştırılır ve Prometium hammaddeniz Prometid ve Duranium'a dönüşür. Eğer ki Prometium'un harcanmasını istemiyor iseniz Prometid ve Duranium rafinerilerinizi devre dışı bırakabilirsiniz.

İlave olarak

resimdeki kutu içindeki kısımdan gemi'den skylab'a yollayacak şekilde değiştirip değiştirmediğinizi kontrol ediniz.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2014
    KARANLIK bunu beğendi.
  3. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Cevap Veren Mod'umuza Teşekkür Ederim.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.