skaylab

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *bjk*70 tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *bjk*70

*bjk*70 User

skaylabım çalışmıyor seprom vermiyo seviyleri 10 olduğu halde nie?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Skylab açıkken bir ekran fotoğrafı alıp buraya eklerseniz yardımcı olabiliriz.

3. *bjk*70

*bjk*70 User

nasıl çekcem ya?

bak seprom 0% gelmiyo nasıl yapacam

bak şimdi Prometium toplayıcısı seviyesi 2.Endurim toplayıcısı seviyesi 2.Terbium toplayacsı seviyesi 2 ama Terbium gelmiyor. Depo modülü seviyesi 2. Temel modül seviyesi 2. Solar modülü seviyesi 2. Prometid rafinerisi seviyesi 2 ama Prometid gelmiyor. Duranium rafinerisi seviyesi 2 ama Duranium gelmiyor. Promeriu rafinerisi seviyesi 2 ama Promerium çalışmıyor. Xeno modülü seviyesi 2. seprom rafinerisi ama Seprom gelmiyor... :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2014
  4. KARANLIK

KARANLIK User

Resmi düzgün yükleyememişsiniz aşağıdaki dosya yükle başlığı altından yapabilirsiniz.

5. *bjk*70

*bjk*70 User

nerde yzıyo burda hiç yazmıyor ya
    ?

6. Nefes

Nefes User

7. *bjk*70

*bjk*70 User

tamamda skaylabımın fotoğrafını nasıl çekcem bana kısaca resimden gönderirmisin nasıl skaylabın fotoğrafını çekceğime.

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Skylabınızı açınız klavyeden (prtscr SysRq) tuşu vardır sağ tarafta numLock tuşunun hemen üstünde skylap açıkken ona basın ve paintte yapıştırmak için kısa yol tuşu ile ctrl V TUŞUNA BASIN RESMİ UYGUN BOYUTLARDA KIRPIN ve buradan resminizi yükleyin daha sonra size üstte gösterdiğim gibi resim bölümüne o urle linkini yapıştırın resminiz burda gözükecektir.

9. *bjk*70

*bjk*70 User

ee yoliyorum işte olmuyor fotoyu koyup sonra diyom cevabı yola foto çıkmıyo ya

10. Nefes

Nefes User

Merhaba ,
    Bakın anlatığım gibi yapmadığınız için olmuyor lütfen verilen yönergelere göre yapın olacaktır.

11. *bjk*70

*bjk*70 User

tamam en yisi boş verelim olmuyo ya :(

12. Olmuyor diye birşey yok.

Yazı yazdığının yerin üstünde sağ tarafta resim var onu tıkla kod oraya yapıştır.

13. *bjk*70

*bjk*70 User

ee kodu yapiştiriyim hala olmıyor bana iyi yardım edcek birisi yokmu ya :(

oldu yardım ettğiniz için çok saol teşekür ederim.

[​IMG] iyice bakın lütfen nasıl yapacam?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2014
  14. Merhaba ;

Solar Modülüzüne Temel Modül kadar önem verin, çünkü Solar Modül yetersiz seviye de olursa hiç bir şey üretmezsiniz. Konunuzu açık bırakıyorum, Solar Modülünüzü geliştirip tekrar bilgilendirirseniz sevinirim.

Keyifli Forumlar.

15. Merhaba ,

Şu an olan duruma göre ;

İlk olarak sağ taraftaki Rafineleri ( Prometid , Duranium , Promerium , Xeno ve Seprom ) durdurun. 1-2 gün kapalı kalsınlar. Toplayıcılar toplasın ve biriksin. Daha sonra aşağıda yazacağım örnek gelişim sıralamasına göre kademeli olarak yükseltmeye devam edebilirsiniz.

Temel Modülü 8. seviye
    Depo Modülünü 7. seviye
    Solar Modülü 7. seviye

Soldaki toplayıcıları ( Prometium , Endurium ve Terbium ) 6. seviye yapın.

Sağdaki rafineriler ( Prometid , Duranium ) 5 seviye

- Promerium ve Xeno ise 4 seviye.

Seprom 3 seviye.

16. one.

one. User

Ben konuyu toparlıyım:
    Sağ taraftaki rafineleri ve xeno modülü devre dışı bırak bu arada terbium toplayıcısı devre dışı onu çalıştır. 1-2 gün toplasınlar ondan sonra sağdaki rafineleri ve xeno modülü aç daha sonra herşeyi modumun dediği gibi kademeli bir şekilde yükselt o zaman bütün sorun çözülecektir.

İyi forumlar...

17. zirve

zirve User

Arkadaş sen daha başlamadan seprom istiyorsun
    20 lvl olmadan ne seprom nede promeryum alabilirsin

18. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli açıklamaları yapan arkadaşlarımıza teşekürler kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.