Destek Skoll Kapısı Kronos Parçası Ödülü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ŞahFD tarafından 11 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Skoll kapısı daha kaç gün olacak oyunda buz roketim az kaldı ve 600 tane 1 yıl boyunca yetecek gibi değil :D

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Etkinlik 27 Aralık tarihine kadar devam edecektir. Bu süre zarfında Skoll kapısının Kolay ve Zor versiyonu etkinlik süresince sadece 1 kez yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. örneğin bana
    ben 5 hesapta yaptim bazen veriyor garanti birşey deyil kronos parcasi

peki buz roketini avantaş kutusuna koyacaklarmi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Aralık 2019
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki bu konuda bir bilgim bulunmuyor.

İyi forumlar.

5. Buz sayımız azalıyor idareli kullandığımız halde.Seneye bitmese de birşey kalmaz nereden bulacağız o kadar roketi ?

6. Bana da parça vermedi. Bazılarına veriyor bazılarına vermiyor, saçmalığa bak. Parça alanların bizden üstünlüğü nedir? Bizim ne eksiğimiz var? Biz üvey oyuncu muyuz arkadaş? Bir işi de düzgün yapsınlar dişimi kıracağım.

7. İki parça verdi ama yine de bana fayda sağlamadı. Düzenli yaptığım kapılara parça verdi.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size hali hazırda Kronos için gerekli parça sayısının tamamlanmış olduğunuz parçalar için tekrar çıkmış olabilir. Bu nedenle, siz parça çıkmamış gibi algılamış olabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Bende de 1 tanesinde parça verdi.

Sayfayı Paylaş