Skoll Kapısı Taktiği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Skoll kapısının zor bölümününde skol yaratığı kesme taktiği verecek var mı? O yaratığı bi türlü geçemedim. Yaklaşık 5 defa patladım taktik lazım.

2. -Star-

-Star- User

Skoll'a sıkıyorsun kanka, iki dalga icy çıkarıp icyleri temizledikten sonra Skoll'un kalkanını şöyle 2mm uzunluğunda indiriyorsun. Sonra kaçıyorsun, kalkanı dolunca tekrar 2mm indirip kaçıyorsun. Taktik bu kanka,Skoll'un kalkanı hep %90-100 aralığında kalırsa icy çıkarmıyor.

3. sevval09

sevval09 User

Hiç uğraşma bas enerji transferini x4le gir buz attığında ema bas

4. ateistkeci

ateistkeci User

Ben yaparken Icy'lerden hızlıydım o yüzden direkt Skoll'u kestim, ardından Icy'lerin beni patlatmasına izin verdim ve onlarla uğraşma derdinden kurtulmuş oldum. Tekrar kapıy girdiğim zaman Ice Meteorid ve Super Ice Meteorid'i kestim ve kapıyı bitirdim.

Kapı da ilerlemelerimizi kaydettiği için sorun olmuyor :)

5. arkadaşlar skool u icy çıkarmadan kesmenin tek yolu venom yada cyborg tekilliktir. biraz zaman alıyor ama basit bir yöntem.

6. hayal_et

hayal_et User

skol buz roketi attıktan sonra 1 ema at peşinden git kes

7. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Her iki konfigürasyon full kalkan yapacam x4 mermisi uber roketi 6 katı roket ema kalkan yükleyicisi tüm ne kadar elit mermisi varsa basacam ama sürekli ıcy çıkıyor napacam

8. 2 saniye sık 4 saniye kaç guve venom ile

9. taktikmaktik yok bam bam bam

10. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Skoll yarattığını kestim ama skoll ıcy yaratıklarına kendimi imha ettirdim. Ama tam yarım saat sürdü :(

11. güve kullanmanı tavsiye ederim

12. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Size şu şekilde bir taktik verebilirim skoll yaratığı geldiğinde hızlı bir şekilde kesmek istiyorsanız en fazla vuran lazerinizi kullanmanız lazım ilk olarak skollun sizden kaçacağı anı kestirip skoll size buz atıyorken sizde ona buz atarsanız ikinizde donmuş olacaksınız ve kovalayabileceksiniz size ikinci buzu attığında ema atarak buzundan kurtulabilirsiniz etrafında da dönerek Icylerin hasarından kurtulabilirsiniz.

İyi forumlar.

13. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Yaratığı hallettim ödülü aldım. Taktik için sağolun. Konuyu kilitleyelim.

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.