Skoll Kapısına giriş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ateistkeci tarafından 11 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Skoll kapısına hangi haritadan veya nasıl gireceğiz? Forumda baktım ancak bulamadım da

2. Edzika``

Edzika`` User

Görev kulesinden zor veya kolay olan kapı görevini alıp x-4 haritasından kapıya giriş yapabilirsin

3. Görev kulesine git.Etkinlik görevlerine bak.Zor ve kolay iki görev var.Onları alınca kapı aktif oluyor.Kapı MMO 1/4 EIC 2/4 VRU 3/4 Haritasında.Not kapıları cumartesi yap.

.Paradoks. ve ŞahFD bunu beğendi.
  4. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim cevaplarınız için,

Bir yetkili gelince Kronos kapı parçası hakkında bilgi vererek konuyu kilitleyebilir :)

5. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Parça verilmeyecek X-4 haritasında kapılar

6. ateistkeci

ateistkeci User

İnsanlara parça geliyor ama o yüzden sormuştum :p

7. Oyuncu arkadaşları yanlış bilgilendiriyorsun.
    Zor ve basit kapılar birer kronos parçası veriyor

8. ateistkeci

ateistkeci User

Paradoks adminin açıklamasına göre Kronos kapı parçası verilmiyor, ancak kapıyı yapan kişiler parça alabildiğini söylüyor.

Şu an karmaşık bir durum var yani kimin doğru kimin yanlış belirsiz bir durum :p

9. Sevgili paradoks admin kendisine sunulan son güncel bilgiyi paylaşmıştır.
    Kapıyı tamamlayan oyuncular parça aldıklarını yazdığı halde ezbere '' parça vermiyor'' mesajını geçmek yanlış bilgilendirmedir :)

[-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  10. kapı saat 12 den sonra geldi ve yaklaşık 1 saat sonra adminler chatten yazdılar kronos kapı parçası verilmeyecek diye.Sanırsam bu olay sabahki restart tan sonra oldu yani kapı parçası rest ten sonra vermiyecek.. Ama biz restartan önce yaptığımız için parça verdi diye tahmin ediyorum :)

11. ateistkeci

ateistkeci User

Kapıyı bitirdim ve vermedi, yukarıda okan_vs_serhat arkadaşımın dediği gibi resetten sonra vermemeye başladı sanırım

Kapıyı bitirdikten sonra aldıklarım:

12. skoll kapısı bir kere mi yapılıyor sadece veya günde bir mi bilgisi olan var mı

13. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Ezber doğru olan bu sizinkilerde yine bir bug olmuş ama sen benim dediğim doğrudur diyenlerden olsuğun için öyle dimdik yürü.
    Büyük ihtimal bir kere adminler bu konuda yetersiz kaldılar.

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Cevap veren üyelerimize teşekkür ederim.

Üyelerimizinde belirttiği gibi Görev Denetim Kulesinden Skoll kapısının Zor veya Kolay verisyon için olan görevi kabul edip, kendi şirketinizin x-4 haritasında merkezde bulunan portaldan Skoll kapısına atlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Bizlere merkez ekibin verdiği bilgi kapılardan Kronos parçası ödülünün verilmeyeceği yönünde idi. Lakin görünen ve kendi deneyimlediğim, bu durumun geçerli olmadığı yönünde oldu. Merkez ekibe bu durumu sorduğumda bu durumun olmaması gerektiğini belirtiler. Ne yazik ki, bizlerde bu durumda sizlere elimizde olmadan yanlış bilgi vermenin mağduriyyetini yaşıyoruz.

Kapının Kolay ve Zor verisyonu etkinlik süresince sadece 1 kez yapılabilinmektedir.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 11 Aralık 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.