Skylab Çalışmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...CLAVATA... tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Skylab sürekli bu şekilde kalıyor. 1 Haftadır bu şekilde..

2. Merhaba ,

Prometium , Endurium ve Terbium üretmemesi mi sorun acaba ? Sağ taraftaki rafineleri bir süre kapatabilirsiniz. Yada soldaki toplayıcıların üzerine tıklayıp açılan sayfadan Verimlilik bölümüne tıklayıp robot ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Niçin robot alayım? Sayıları yeni metin belgesinde kaydettim ve 1 hafta boyunca sürekli baktım ama artış olmamış.

4. kartal2670

kartal2670 User

selam CLAVATA ,

dostum sanırım uzun bir süre aralıksız pro veya seprom yada ikisini birden çekmişsin sol taraf pro ve seprom üretimi yüzünden kendi depolarını dolduramamış , şuanda pro ve sprom depoları dolu olduğu halde üretim devam ettiği için sürekli sağ tarafa boş yere hammadde gönderiyorlar , bir süre sağ tarafı kapat bir günde kendine gelir...

kolay gelsin iyi oyunlar ..........

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Skylabta deponuz dolduğu halde üretim devam eder durmaz. Bundan dolayı seprom ve promerium rafineniz açık olduğu için diğerleri artmaz lütfen bu rafineleri kapatıp tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.