skylab çalışmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 6750067 tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 6750067

6750067 User

promerium
    üretilmiyor nedendir 0 da duruyor

2. xonemit yok heralde :D

3. KARANLIK

KARANLIK User

Promerium rafineriniz kapalı olabilir.Veyatta promerium üretilmesi için gerekli olan madenler skylapta üretilmiyor olabilir.Skylabın bir resmini çekip buraya yüklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

4. Bende tebrium ve endrium toplayıçısı var ancak prometid (en küçük kırmızı olan yanlış telaffuz etmış olabilirim) toplayıçısı için 50 tane toplayamıyorum ben topluyorum olmuyo skylabı yolluyorum olmuyor gemi yolluyorum olmuyor ne yapacağım?

5. Merhaba ;

Konuyla ilgili resim eklerseniz yardımcı olabiliriz.

Keyifli Forumlar.

6. Darkorbite

Darkorbite User

kredi ile robot alın 50 ile 60 tane robotlar üretimde yardımcı olacakdır gec gelisdirme sebebi robot almadınızdan alın urili var kredili var kredili alın üretim hızlanır

7. Meraba arkadaş ben sorunu biliyorum.
    Öncelikle prometium,endrium,terbium en yüksek sonra prometid,duranium ilk 3 den 1lvl düşük promerium ve xenomit prometid ile duraniumdan 1 lvl düşük olsun yani şöyle
    (örnek; prometium,endrium,terbium toplayıcıları 5 lvl - prometid,duranium 4 lvl - promerium,xenomit 3lvl - seprom 2lvl)
    Bunun gibi.
    DİKKAT!!!: promerium ile xenomit seviyesi eşit olmalıdır.

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Skylaptaki üretimin durması yada sıfır göstermesi leveller ile alakalıdır ve üretim için en önemlisi enerjidir yani Temel modül Solar modül levellerini her zaman diğer hammadde toplayaıcılarına göre yüksek tutmalısınız bunun yanında Depo seviyeside yüksek olmalıdır ki üretimde biriktirme anlamında bir tıkanma olmamalı.

Sol tarafta bulunan toplayıcılar ile sağ tarafta bulunan toplayıcıların levelleri her zaman eşit olmalıdır sol taraf 3-4 level ise sağ taraf 6-7 olmamalıdır bu üretimde fazla enerji kaybı olmasına ve üretimin yavaşlaması ve durmasına neden olacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.