Skylab Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 25 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Yanılmıyorsam uzun zamandır olan bir durum fakat bir türlü çözülmedi. Skylab ambar/depo full dolu olsa bile özellikle seprom üretiliyor gibi Promerium harcanıyor. Büyük olasılıkla diğerlerinde de durum aynı diye tahmin ediyorum.
  [​IMG]
  Resimi çekmeden önce sağ tarafı komple kapatmıştım fakat önemli olan aslında şudur. Seprom ambarı 9.079 şeklindeyken geliştirme nedeniyle Promerium üretilmedi fakat seprom üretimine Promerium çekilmiş anladığım kadarıyla ve 60.849'a düşmüştü.

  Bunu rapor etmenizi talep ediyorum. Ambarlar dolunca Seprom üretimi için Promerium çekilmesin ve ayrıca diğerlerinde aynı şekilde Promerium doluysa Prometid ile Duranium kullanılmasın.

  İyi günler. :)
   
  Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  MüminPehlivan bunu beğendi.
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Bu konularda tecrüben olduğunu bildiğim için konuna ek olarak bir sorun olduğunu düşündüğüm skylab sorunu paylaşayım sana , eğer gerçekten sorun varsa raporlanmış olur .

  İlk olarak bunu test sv. fark ettim sonra hesabımda başka sv. açıp skylab geliştirmeye başlayıp denedim ikisinde aynı sorunla karşılaştım . şimdi skylab full bir tek semprom geliştirme işlemi yapınca Prometium , Endurium , Terbium çekiyor geliştirme için diğer hepsi 20 level olmasına rağmen geri doldurmuyor sağ tarafı komple (semprom hariç o geliştirmede ) kapamak gerekiyor . Hatta açık bırakıldığında fark ettim ki aynı senin yazdığın gibi sarı taşı bende 0 indirmişti .
  Test sv. diye böyledir dedim normal sv. denedim semprom geliştirmede iken Prometium , Endurium , Terbium doldurmuyor diğerleri dolu ve 20 level olmasına rağmen . Bu sanırım bir skylab hatası olması lazım öyleeyse raporlanması lazım değil ise biraz bilgi verilmesi lazım ki nasıl bir açıklama olur merak ediyorum 20 level ve depoları full sağ taraf varken sol taraf neden kendini doldurmuyor ve bazen sağ tarafın çarkları hiçbir problem olmamasına rağmen çarklar ! oluyor sayfa değişip geri skylab gelince geri düzeliyor .Şuana kadar fark ettikleirm bunlar belki başka sorunlarda vardır 0 dan geliştirme yapanların yazması lazım belliki skylab bazı sorunları mevcut .
   
 3. NexoNeoNow

  NexoNeoNow User

  [​IMG]
  Kullanmadığım bi hesaptan. Aylardır böyle, hepsi çalışıyor ama prometid dolmuyor.
   
 4. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Haklısın. Bir şekilde depo dolu olsa bile seprom v.s. sanki üretiyormuş gibi malzeme harcıyor. :)
  Sağ taraftakileri komple geçici olarak durdur. Ara ara bakarsın ve tahminen zamanla dolmaya başlar. :)

  Bu arada görevli arkadaşlar görmemiş sanırım konuyu :) raporlanması gereken bir durum sanırım. :D
   
  MüminPehlivan bunu beğendi.
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yaşanan sorun çok daha öncesinde raporlanmıştır. Kendi sorunumdan bahsetmek gerekirse; Prometid ambarım dolmamaktadır. Ancak diğer ambarlarımın boşalması durumunda(Seprom - Promerium) Prometid olmamasına rağmen dolmaktadır. Görsel bir sorun olmasına nazaran; Gemime prometid aktaramamaktayım. Geri bildirim için teşekkürler.

  İyi Forumlar.
   
 6. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Rica ederim ne demek. Uzun zaman önce raporlandığını biliyorum. :) Fakat sıkıntı hala devam ediyor.

  Mesela ;
  Skylab'a girdiğimde gördüğüm şu :
  [​IMG]
  Anlaşılan dolu olsalarda Prometid ve Duranium üretilmeye aynı şekilde de Promerium üretilmeye devam etmiş durumda. Bu nedenle de Prometium , Endurium ve Terbium birikmemiş maalesef. :(

  Yani normalde Seprom , Promerium v.s ambarı ( deposu ) dolduğu zaman mantıken üretimin durması gerekiyor.

  [​IMG]
  Sol tarafın gerektiği gibi çalışabilmesi için bazı durumlarda sağ tarafı resimdeki gibi komple inaktif yaparak kapatmak gerekiyor.
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Durumun tekrardan incelenmesi için Support Takımına iletmenizin uygun olacağını düşünüyorum. Düzenli raporlarda olmasına rağmen Teknik ekibe bilet iletilmesi daha sağlıklı oluyor.

  İyi Forumlar.
   
 8. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Ben kendi skylab'ımda olduğu için değil genel bir sıkıntı olduğunu düşündüğüm için konuyu açmıştım. :) Ayrıca asıl hesapta sıkıntı yaşamıyorum. Fakat farkedilmediği zaman üretimin devam etmesi bazı kısımlarda birikme olmamasına azalmalara neden oluyor. Yine belli aralıklarla raporlanması daha yararlı olur düşüncesindeyim. :)
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş