Skylab Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UltrAlben tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UltrAlben

UltrAlben User

Üretim durdu. Pro ve Terbium full fakat enderium dibe vurdu. Çözüm üretemedim. Enderium u nasıl arttırabilirim veya diğerlerini nasıl azaltabilirim?
    Skylab bu durumdayken neye ağırlık vermeliyim? Biraz yardım fena olmaz. Teşekkürler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ocak 2014
  2. BELA__

BELA__ User

Terbiyum üretimini durdur endrium üretimini başlat

3. UltrAlben

UltrAlben User

onu nasıl yapabileceğimi de söyler misin? skylab hakkında bilgim yok denecek kadar az.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Üretimin durmasındaki sebep enerji yetmiyor olduğudur sizin SOLAR ve TEMEL modülünüzün seviyelerini arttırmanız ile birlikte sorununuz kalmayacaktır birde levelleri genelde aynı seviyelerde tutmaya gayret edin.ve her zaman SOLAR ve TEMEL modülünün seviyelerini yüksekte tutunki üretim artımlarında sorun yaşamayın.

5. Merhaba ,

İlk olarak tavsiyem Temel Modülü her zaman en üst seviyede tutun. Depo ve Solar modülleri ise Temel modülün bir alt seviyesinde olsun.

Temel Modül 10 ise
    Depo Modülü 9
    Solar Modül 9

Soldaki toplayıcıları ise 8 seviye yapın.

Sağdaki Rafinerileri ise Prometid ve Duranium 7 seviye

Promerium ve Xeno 6 seviye.

Seprom ise 5 seviye

Mantık bu şekilde kademeli olarak geliştirerek yükseltmek.

Kendi skylab'ınızı buna göre ayarlayıp geliştirmeye devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. cypber

cypber User

ya çok abest olucak ama bu skylab ne işe yarıyor?kullanmayı bilmediğimden yararını göremedim anca seviyelerini geliştirdim.

**DİKKAT**RADAR** bunu beğendi.
  7. Ticaret modülünden gemiye promerium yollayarak satıyorsun , bana 4K promerium 4 saat'de geliyor.Yani 4 saat'de 1 2.6M credist kazanıyorum.
    +Edit:Şu anda endruimun olmadığı için yükseltemiyorsan sevkiyat modülünde birde gemiden skylab'a var gerektiği kadar toplayıp skylab'a at.Sonra Temel Modulü yükselt.Uzun sürüyor ise diğer modülleri kapa sadece Endruim açık kalsın.

cypber bunu beğendi.
  8. Endurium toplayıcısına tıkla verimlilik var ona tıkla. Orda verimliliği artırıcı robotlar var credits ile 24 tane al üretimin hızlanır.

cypber bunu beğendi.
  9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevaplar verilmiştir sormak istediğiniz başka bir soru olursa tekrar konu açabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.