Skylab hammadde gönderme sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Leviatherocky tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bir geliştirme ekibi bir takım kontrollerden geçirmeden nasıl oyuna yenilik ekliyor cidden merak konusudur. Bu kod ile gelen malzemelerin ambarı dolu olarak algılamasına neden olması yapıldıysa kontrollerde ortaya çıkmadı mı? Artık bu sorunu seneye filan düzeltirler sanırım. :)
   
 2. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Oyuncularımızın vermiş olduklari bilgiler için teşekkür ederiz.
  Bahsetmiş olduğunuz durum rapor edildi. Bu problemi alternatif olarak çözmek için geminizde bulunan izokranatları kullanmanızı tavsiye edeceğim. Nasıl kullanacağım derseniz,
  Eklemiş olduğun bilgide okumuş olduğunuz gibi geliştirmeyi hızlandırmak amacıyla kullanılmaktadır. Geliştirmeyi yaptıktan sonra aşağıda ekleyeceğim resimde "Atla" isminde bulunmaktadır. Ona bastığınız vakit izokranatları kullanmış olucaksınız. Bu şekilde ambarınızda gereken yeri açmış olucaksınız.
  Belirttiğimiz gibi rapor etmiş bulunmaktayız. Olunabilecek en kısa sürede bu problemin çözüleceğine inanıyorum. Kodlama konularının çok problemli ve zor olduğunu bilmekteyim. Bazen bir fazla boşluk veya harf kaydırmasıyla bile olağanüstü hataları meydana getirebilmektedir. Bu problem üzerine çalışıldığı konusunda emin olabilirsiniz.

  Aklınıza takılan başka bir sorun veya soru varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz :)

  İyi forumlar.
   
 3. Gerekli yanıt verildiği için konunun kilitlenmesi uygundur modum
   
 4. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Konunuz isteğiniz üzere kilitlenmiştir

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş