Öneri Skylab - Hemen İnşa Et değişikliği.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Böyle bir değişiklik yapılsın mı ?

1. Evet , yapılmalı

oy sayısı 141
    78,3%
  2. Hayır , gerek yok

oy sayısı 29
    16,1%
  3. Kararsızım

oy sayısı 10
    5,6%
  1. Arkadaşlar belki bir çok kişi için artık gerekmiyor fakat bundan sonrası için başka oyunculara faydalı olacağını düşündüğüm bir konu hakkında fikrimi sizlerle paylaşmak istedim.

Konu skylab geliştirirken İnşa et ve Hemen inşa et ile ilgilidir.

İnşa et dediğimizde uridium gerekmez fakat :

- Kredi
    - Zaman
    - Prometium , Endurium ve Terbium gerekiyor.

Hemen inşa et dediğimizde ise uridium gerekiyor. İlk başlarda düşük olurken sonlara doğru miktarı artıyor.

Buna ilave olarak :

- Kredi
    - Prometium , Endurium ve Terbium gerekiyor.

Bende skylab geliştirirken Hemen inşa et seçildiğinde sadece uridium alınması inşa et seçildiğinde ise eskisi gibi devam etmesi gerektiğini düşündüm.

Resim 1 ( Eski hali )

Resim 2 ( Yeni hali )

Resim 1 ve Resim 2 dikkatli incelenirse aradaki fark anlaşılabilir.

Desteklerinizi bekliyorum. :)

Son düzenlenen: 20 Aralık 2018
  2. Bencede çok saçma, sadece anında olması için ek Uridium veriliyor. Credi'yi ve hammaddeyi boşa veriyoruz. +1

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhaba,

Urıdıum verilerek hemen inşaa et seçeneği seçildiği halde hammadde ve kredi alması gerçekten gereksiz .oyum olumlu...

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Haziran 2015
  4. Merhaba ,

Skylab geliştirirken arada uridium ile hemen inşa et ile yaptığım oldu. Hem uridium alıp hem kredi ve hammadde alması gerçekten sıkıntı oluyordu. Dediğiniz gibi madem uridium veriyoruz diğerlerini almaması gerekiyor diye düşünüyorum. :)

İyi forumlar.

5. katılıyorum bencede sakyalab full olmasına karşın skaylab full olmayanaların işine yarıyabilir

6. Kim hayır dedi ya ? Bana anlatsanıza biraz.

7. Katiliyorum

8. Konuya olumlu veya olumsuz fikrini yazan herkese teşekkür ederim. :)

9. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 User

konu güzel fakat karasızım hammaddeyi yrıya düşürebilirsiniz sonuçta onları sadece geliştirirken kullanıyoruz biz ?

10. Seni Skylab güncellemeleri başına geçirmeliyiz , dostum fikirlerin harika :)

11. konuyu tamamen incelemedim fakat modların yorumlarından konunun ne olduğunu anladım. Oyum olumlu (y)

Bu konu ***** ******** da desteklenecektir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2015
    Hayallerim-OL bunu beğendi.
  12. Bence Bende Katılıyorum Bugün Bende Böyle Fikir Düşünmüştüm Böyle Bişey Oyuna Gelirse Süper Olur

13. Merhaba ,

Forum imza kısmınızdaki reklamları en kısa zamanda kaldırınız. Forum imza kuralları gereğince yasaktır.

Ayrıca forumda bu konuda mesajlara ekleme de yapmayınız...

İyi forumlar.

14. adama destek veriyoz fena mı yapıyoruz. imzayı düzelttim zaten

15. Merhaba ,

Bilmiyorum gerçekten yaptığınızın farkında mı değilsiniz yoksa bilmiyormuş gibi mi yapıyorsunuz anlayamadım. Ben ne için uyardığımı çok iyi biliyorum umarım ne için uyarı aldığınızı anlarsınız.

İyi forumlar.

16. Konu çok mantıklı ve uzun süredir aklımda idi. Oyum OLUMLU. Umarım en kısa zamanda yerine getirilir. :D

17. ILYRevenge

ILYRevenge User

Baktın test serverda hammadde yetişmiyor, normal oyundada olsa fena olmaz dedin dimi :) Sen açmasan ben açıcaktım :)

18. Tam bu konuyu ben açıcaktım ya aklımı okudun neden açıcaktım onuda söyleyeyim..Test serverinde uriyle skylab basıcam milyonlarca uri var taş yok basamıyorum :D Hem uri hem taş neden vereyimki dimi yani +1

BlackGhost™ bunu beğendi.
  19. Uridium veriliyorsa bence hiç hammadde ve kredi filan alınmaması gerekiyor. :)

Aslında haklısın ama öncesinde de sıkıntılar yaşamıştım. Ama test serverında daha çok yaşadım. :) :D

Haklısın :D skylabı geliştirmek işkence oluyor. Zaten açıldığında denk gelmek ayrı bir dert açıldığında ne zaman kapanacağı belli olmuyor. :D :)

20. Arkadaşlar bu konudaki fikir hiç kimseyi ilgilendirmiyor mu? :D

Sayfayı Paylaş