Öneri Skylab - Hemen İnşa Et değişikliği.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Böyle bir değişiklik yapılsın mı ?

1. Evet , yapılmalı

oy sayısı 141
    78,3%
  2. Hayır , gerek yok

oy sayısı 29
    16,1%
  3. Kararsızım

oy sayısı 10
    5,6%
  1. pay2win meraklısı birinden geldiğini düşündüğüm bir öneri hayır verdim kusura bakmayın

2. İlk mesajı daha dikkatli , yavaş ve sindire sindire oku o zaman anlayabilirsin sanırım. Ayrıca beni pay2win'ci yaptın ya helal olsun. :D

Görsellerde sıkıntı var en kısa zamanda güncellenecektir.

Konu güncel...

3. Ben skylab'ı fullediğim için beni ilgilendirmeyen konu.:D

4. Benimde skylab full ama mesele kişisel değil genel bir durum. :)

Konu günceldir.

5. oyuncular pay to win diye oyle kan çıkarırkı anlatamam :)

6. Çoğunluğu zaten full 20 yapmıştır. Burada amacım yeni başlayanlara yöneliktir. :D :) Tamam bazı şeyler uygun olmaz ama burda sadece süreli olunca hammadde alınacak eskisi gibi fakat uridium ile hemen yükseltince hammadde gitmeyecek. Ne olur ki ? :D Zaten normal bir yeni oyuncu skylabını full uridium ile mi geliştirecek ? :) İmkanı olan yapar orası ayrı konu. :D :)

7. sorun şu yeni başlıyanlar pay to win diyor eski oyuncu zaten onu kabulenip oynuyor dostum oyun olumlu :)

8. Az olsa da yeni başlayan ve skylab geliştirmeye çalışanların işine yarar düşüncesiyle açmıştım. :D Teşekkürler. :)

Günceldir.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş