Öneri SKYLAB İÇİNDEN AMBAR SATMA , VE BESLEME YAPMA

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BataryaCompany tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

VARMISIN ?

Bu anket 2 Mart 2098 19:23 tarihinde sona erecektir.
  1. EVET , GÜZEL FİKİR

40,0%
  2. HAYIR , BÖYLE İYİ

60,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Skylab içinden hammadde satışı ve gemi beslemesi yapılmalı şöyle bir şey olucak , ( şuanlık resim yok ) bir bölme eklenicek skylab e ordan besleme ve satış yapılıcak ,

AVANTAJ : BESLEME YADA SATIŞ İÇİN OYUNA GİRMEYE KALMAYACAK
    DEZAVANTAJ : FAZLA YOK TABİ HAMMADDE SATIŞ İSTASYONLARI BOŞ KALABİLİR ODA SIKINTI OLMAZ :D

2. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Öncelikle Konu başlıklarında ve form içi yazışmalarda büyük harf ile yazmamaya özen gösterin.Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir ve etik değildir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2014
  3. kusura bakmayın konu açmayı bilmiyorum burdan yazıyorum o yüzden rehber ben chatten 1 hafta ban aldım ama nedenini bilmiyorum ilgilenebilirmisin

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Chat banlarıyla ilgili İD numaranız ile birlikte supporta başvurun.Yetkililer hesabını inceledikten sonra size yardımcı olacaklarını sanıyorum.

İyi forumlar.

5. sağol hayırlı geceler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.