Öneri Skylab max level 30 !

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve RobinKudin tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylabda max level 30'a çıksın mı

1. Evet

80,0%
  2. Hayır

20,0%
  1. RobinKudin

RobinKudin User

Konu %100 indexte vardır ama bulamadım :/. Skylabda 20 seviye az değil mi ? Seprom yetmiyor mu ? O zaman biriken credilerimiz camuflaja gitmesin bi işe yarasın diye skylabın 30. seviye kadar geliştirilmesini istiyorum. Ama mesela 26. seviye bir rafineriyi yükseltmek 1milyar kredi gibi bir değer olması lazım. Bu sayede sepromda zorluk çekmeyeceğiz ve ihaleler ucuzlayacak.

Son düzenlenen: 27 Mart 2020
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :) Konunuz İndex'e eklenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Mart 2020
    RobinKudin bunu beğendi.
  3. M-A-Y

M-A-Y User

50 çok fazla bence 30 civarı bişey olmalı

4. RobinKudin

RobinKudin User

Evet fazla. Onu 35 veyahut 30 a çekeceğim ama anket ismi değişmiyor.

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere başlığınızı ve anket içeriğinizi 30 olarak güncelledim. Bilginiz olsun. :)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Mart 2020
  6. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Güçlülerin gücüne güç katacak ve zayıfları iyice ezecek bir uygulama olur. Aslında tam darkorbitlik bir yenilik...

7. sepromu ws atmak için kullanıldığını düşünürsen dediğin gibi olur
    ama güçsüzde 30 lwl yapıp o sepromu kasılmak için kullanabilir herkesin işine yarar

RobinKudin bunu beğendi.
  8. Bu defa sevkiyat modülündeki süre özelliğini ve depoyu kaldırmamışsın? :D

9. RobinKudin

RobinKudin User

O sepormu npc kesmek içinde kullanabilirsin.
    :) evet kaldırmadım.

10. valla seprom benim roketime yetmiyor seprom üretimini kapatıyorum çünkü sarı taşta 0larda sürekli 200 sepromdansa 20k sarı taş iyidir %30 la idare ediyok

Sayfayı Paylaş