Öneri Skylab sevkiyat iptal etme butonu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylab sevkiyat iptal etme butonu olsun mu?

1. Olursa çok iyi olur.

93,4%
  2. Olmasa da olur.

6,6%
  1. Tekrar herkese selam yine ben. :)

Yeni konumdaki temel mesele skylabtan yaptığımız sevkiyatlar hakkında. Bazen hatalı sevkiyatlar yapabiliyoruz (yani seprom yada promerium yollarken) ve iptal etmek istiyoruz. Fakat sevkiyat modülü penceresinde iptal etme bölümü yok.

Şu anda olan pencere :

Olmasını istediğim pencere :

NOT : Başlatılan sevkiyattaki hammaddeler iptal etme işleminden sonra tekrar skylab ambarına geri gelecek.

Düşüncelerinizi ve konuya desteklerinizi bekliyorum. :)

2. Olabilir... +1

3. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

İptali durumunda maddelerin tamamının geri gelmesi kısmına sıcak bakmıyorum. Belirli kesinti olması daha adil olacaktır. Fikre olumlu bakıyorum.

Keyifli Forumlar

4. Aynn kardeş iyi aklına gelmiş İptal için belli bir süre tanınsa mesela 5 dk içinde iptal edebilirsin gibi Bazen yanlışıkla seprom çekeceğime bi hata ile promerium çekebiliyorum Dediğin gibi olursa çok iyi olur

5. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

harika bir fikir kesinlikle olmalı :)
    seprom yerinde promerium göndermek çok sinir bozucu :D

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  6. Bide video işini halletseler iyi olcak 45 dakika süreyi kısaltmak için videolar koydular ama bu videoları bir kez izleyen varmı acaba

7. Doğukanom

Doğukanom User

Furkan bence şöyle olabilir:
    4 hakkımız olsun.Ve bu haklardan birini kullandığımızda 45 dakika azaltsın.Haklar hergün yenilensin.

8. Merhaba ,

Fikir güzel bazen bende hatalı sevkiyat yapıyorum gönderdikten sonra farkediyorum. :) Böyle bir güncelleme gerekiyor diye düşünüyorum. :)

İyi forumlar.

9. Tamı tamına dediğin gibi olmalı. İptal edilen ambara geri gelmeli
    ben seprom diye duranium çekmiştim :D
    Hızlı transport ta değişmeli:
    Herşey 1 dakikada gelir, İptal edersen uridium hesabına, hammadde skylaba geri döner.
    +1

10. Bu konuda baya mantıklı.Bende olumlu diyorum.

Bazen yanlışlıkla seprom yerine Promerium çekmek insanı çileden çıkarıyor :confused:

11. Olumlu<->olumsuz düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler:)

konu güncel

12. Konuyu güncellemiş olayım. :D

Kimse sevkiyatı iptal etme butonu olsun istemiyor mu oyunda?

13. mantıklı ve olması gereken bişey hatalı sevkiyat yapınca saatlerce beklemek zorunda kalıyoruz

14. Teşekkür ederim :)

konu günceldir arkadaşlar.

15. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince konuyu güncel tutmak için güncel v.b. şeylerin yazılması yasaktır. Tekrarında cezai işlem uygulanacaktır.

Keyifli Forumlar

16. FM zaten çok sık giremiyorum aklıma geldikçe arada sırada bakıyorum. :) konu arka sayfalara gidince önceki mesajımı silip mecburen yeni mesaj yazıyorum. :D

17. aslında güzel fikir keşke şu gmeiden skylaba yollamayı kaldırmasalardı ne güzel bug vardı herkez sepromluydu ama gemiyi kasmak koaly oluyordu eski gmeimde sürkeli yapıyorumdum ama şimdi yeni gmei oynuyorum tertemiz tek bi program bile yok.

18. Bencede cok yerinde bir fikir bulmussun umarim fikrin hayata en kisa sürede gecer +1

19. Teşekkürler. :) Kardeş artık onu kolay kolay geri getirmezler. :)

Teşekkür ederim umarım gerçekleşir. :)

Sanırım başka hatalı sevkiyat yollayan yok. :D

20. Konuyu 4. sayfada buldum :( güncel. :)

Sayfayı Paylaş