Öneri Skylab sevkiyat iptal etme butonu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylab sevkiyat iptal etme butonu olsun mu?

1. Olursa çok iyi olur.

93,4%
  2. Olmasa da olur.

6,6%
  1. Teşekkür ederim :) konu güncel. :D

2. Merhaba ,

+1/-1 yada +/- gibi yazmak yerine biraz da olsa düşüncenizi yazarsanız çok daha iyi olacaktır.

Mesajınız silinmiştir fakat yeniden uygun şekilde yazabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. yada ayrı yazılır
    örn: "Ali ya da Ayşe gelsin."

iyi forumlar

Forum TDK ekibiniz :D

WolfWar bunu beğendi.
  4. Tehlikeli sular:)

WolfWar bunu beğendi.
  5. aklımda deli sorular o_O

WolfWar ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  6. Konu gerilere düşmüş :D güncel arkadaşlar. :)

7. Açtığın konular çok faydalı hepsini destekledim.Bu konudada destekçiyim aynısı bugün olmuştu bile bana :D Hine +1 .Açtığın konular çok mantıklı :D

8. Teşekkür ederim. :) Eğer gerçekleşir ve oyunculara faydalı olursa bana yeter. :)

güncel

9. Yanlışlıkla seprom yerine prometium gönderen pek çok oyuncu vardır :D.Kesinlikle böyle bir butona ihtiyacımız var. Benim bu soruya cevabım olursa çok iyi olur . Gerçi darkorbit bu fikri hayata geçirirse hammaddelerden kesinti tarzı bişeyler de yapabilir.

10. Mutlaka hatalı sevkiyat yapanlar oluyordur. :) Ne şekilde iptal özelliği getirirler orasını bilemem fakat gelsin yeter. :D

11. Gerçekten gerekli güzel düşünülmüş

12. Teşekkür ederim :) Konu güncel arkadaşlar ama pek umudum yok. :D

13. Umudun olsun bence yani çok kolayca bunu getirebilirler neden çok uzun sürüyor acaba getirmeleri çok gerekli bişi bence zararıda yok. :)

14. Hep bir umut ile açıyoruz zaten. :D Teşekkür ederim. :)

konu güncel.

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Güzel konu dediğin gibi hatalı sevkiyat yapınca iptal edemiyoruz. :D

16. Destek için teşekkür ederim. :D

17. Mesela bu konu yönetimi iletilmedi mi? İletildiyse neden hala yapılmadı? Gerekçe ne?

18. İletilip iletilmediğini bilemiyorum ama iletildiyse bile olacak mı olursa ne zaman olacak Allah bilir. :D

Konu güncel arkadaşlar. ;)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. Sevkiyatı iptal edince o zamana kadar geçen süre ne olacak ? vya iptalın bedeli ne olacak :D

Sayfayı Paylaş