Öneri Skylab sevkiyat iptal etme butonu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylab sevkiyat iptal etme butonu olsun mu?

1. Olursa çok iyi olur.

93,4%
  2. Olmasa da olur.

6,6%
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

Forumda noktalama işaretleri ile ucu açık mesajlar yazmak yasaktır. Lütfen dikkat ediniz.

İyi forumlar.

2. Konuyu güncelleyelim bakalım. :)

3. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz haftalık raporlara eklenmiştir. Bundan sonraki süreç merkez ekibin insiyatifindedir.

İyi forumlar.

4. Kaç yıl olmuş bayada destekçisi var neden gelmesin?

5. Haklısın baya oldu ama bir umut bekliyoruz işte. :D

Günceldir. :)

6. Sene 2018 eyyyyyy darkorbit uyansan

7. Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bekliyoruz işte :D

Konu güncel. :)

8. Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bekliyoruz işte :D

Konu günceldir. :)

47OkYaNuS47 bunu beğendi.
  9. Bu linki aldım ve darkorbirt supporta atacakatacam

10. 5 sene olmuş nerdeyse konu açılalı ve 200 den fazla oyuncu olumlu oylamasına rağmen yapacakları bir tek iptal butonu eklemek onu bile yokuşa koşuyorlar.Biz anca bekleriz böyle.Ben programlama ile para kazanan bir insanım,bir oyuna iptal butonu yüklemek bu kadar zor mu? Hayır!!! 5 dk lik bir iş ve oyunun mekaniklerine ya da işleyişine zarar verecek bir şey hiç değil bu.Oyun yönetimi oyuncu odaklı olmadığı için bu tür şeyleri umursamıyorlar.

11. Desteğin için teşekkürler. :)
    Maalesef bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Sadece konuları destekleyebiliyoruz. :)

Konu güncel.

12. Fikirden ziyade gereklilik bunlar. Yani bunların biz fıkır dıye ortaya sunmamız bıle yonetımın buyuk bir boşlugu.

13. Desteğin için teşekkürler. Öyle ya da böyle gerçekleştirilse buna da şükür. :D

Konu güncel.

14. Konu 2014 yılında açılmış yıl olmuş 2019 hatta 2020 ye merdiven atılmış bu uygulamanın yapılmaması gerçekten düşündürücü.

Bazen bende hammadde gönderimi yapıyorum sonra iptal etmem gerekir ama maalesef böyle bir seçenek yok.

Darkorbit merkezinin oyunculara ne kadar değer verdiğini gösteriyor.

Bu yüzden Fikir Havuz bölümüne fikrimi ve düşüncemi yazmaya gerek duymuyorum :(

15. Maalesef yapacak birşey yok. Konuyu açtık bekliyoruz. :D

Desteğin için teşekkürler. Bir umut işte bekliyoruz. :) :D

16. Keşke bunun yanında gemiden de skylab'a hammadde gönderimi geri gelse.

17. O bug nedeniyle kapatıldı anca bug kapatılırsa gelir ama kapatabilselerdi özelliği kapatmazlardı. :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş