Duyuru skylab sorun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Witch_King tarafından 17 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Witch_King

Witch_King User

[​IMG] merhaba arkadaşlar oyuna başlayalı 2 hafta oldu şimdiye kadar bi sorun yoktu ama skylabta prometid üretimi durdu
    bu arada foruma yeni katıldım kural ihlali yaptıysam yada konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim

arkadaşlar skylab ta prometium rafinerisi çalışır durumda ve hali hazırda 500k var Endurium da aaynı şekilde ama prometid rafinesine tıkladığımda prometium yok gözüküyor yardımcı olabilicek bi arkadaş varmı

Son düzenlenen: 17 Eylül 2015
  2. merhaba foruma link atmak yasak doğrudan atınız fotograflari

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2015
  3. Witch_King

Witch_King User

uyarınız için teşekkürler konuyu düzenledim

4. rica ederim ben skylabtan pek anlamam hepsini 20 level yaptım geçtim umarım bilen bi mod ya da arkadaşımız size yardımcı olacaktır umarım sorununuz düzelir :)

Witch_King bunu beğendi.
  5. Witch_King

Witch_King User

teşekkürler :)

6. Mesajınızı düzenlemeden önce şunu farkettim iki resimden biri eski biri yeni görüntüye ait. Şuan sorununuz yok galiba. Prometidin çalışmasını engelleyen durumlar:
    1. Kapalı olabilir.
    2. Yükseltme yaptıysanız üretim durur.
    3. Solar modülü için yeteri kadar enerji yoktur.
    4. Prometium ve endruim toplayıcıları çalışmıyor olabilir.
    Sizdeki bu durumlardan birini göremedim. Tarayıcınızın çerezlerini temizleyip tekrar deneyin.

7. Witch_King

Witch_King User

deniyeceğim ilginiz için teşekkürler

maalesef işe yaramadı

8. Yeniden fotoğrafını atarmısınız ama aynısı olmasın. Bütün modüller gözüksün

9. Witch_King

Witch_King User

buyrun herşey tüm çıplaklığıyla gözüküyor :)

10. Bir sorun gözükmüyor. Çalışıyorda.

11. Witch_King

Witch_King User

ama en üstte attığım resimde gördüğünüz gibi çalışmıyor bayağa bi araştırdımda anlamadım aynı sorunu olan i kaç kişi daha var ve çözememişler

yokmu yardımcı olabilicek bi mod admin

12. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Öncelikle kurallar gereği Forumda alt alta yazmanız uygun değildir.

Attığınız resimlerde görüldüğü kadarıyla çalışmayan bir rafineri yok.

Tam olarak sorununuz nedir.

Keyifli Forumlar.

13. Prometid ve Duranium üretim yapıyor. Yani prometium, endirium ve terbium tüketiyor. Endirium ve Terbium seviyeleriniz 6 ancak Prometium seviyeniz 5. Eh haliyle diğerlerine nazaran az üretiyor. Birde Prometid ve Duranium tüketince çok çok aza düşüyor. Seviyesini 6 yapın diğerleriyle eşitlenecektir :)

14. Prometid ve duranium üretmesi için(daha fazla ) promreiumu kapamalısınız.Promerium daha fazla üretmesi için sepromu,proertium endirum ve terbium üretmesi için ise prometid ve duraniumun kapalı olması gerekir
    Yani;
    Prometium - Endrium - Terbium =Duranium - Prometid
    Duranium - Prometid=Promerium
    Promerium - Xeno=Seprom
    İşte bu bağ var modüllerin arasında :)

15. Witch_King

Witch_King User

teşekkürler beyler

16. Xeno modülü su anki oyundaki işlevi nedir ögrenebılırmıyım hicbir işe yaramıyor

17. Merhaba ,

Şu anda olan duruma göre genel bir gelişim listesi yazayım.

Temel Modül > 10. seviye
    Solar ve Depo modülleri > 9. seviye
    Prometium - Endrium ve Terbium > 8. seviye
    Prometid - Duranium > 7. seviye
    Promerium - Xeno modül > 6. seviye
    Seprom > 5. seviye

Bu şekilde bir denge yakalarsanız geliştirme yaparkende 1 kademe olacak şekilde geliştirirseniz genel olarak sorun yaşamazsınız.

Ayrıca sıkıntı çözüme kavuştu mu net bilgi verirseniz seviniriz.

Xeno modül üretimi birikmez üretilen Xenomit direkt olarak Promerium üretiminde kullanlır. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.