Skylab sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve guilty tarafından 2 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guilty

guilty User

Merhabalar, skylab'ımdaki bütün her şey uzun bir süredir 20. seviye. promerium hariç bütün hammaddeler ağzına kadar dolu (seprom da tamamen dolu) buna rağmen saatte 2081 promerium üretmiyor. orda yazan 2081 günlük üretim mi?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Seprom açıksa eğer Promerium üretiminde yavaşlama oluyor

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

@ateistkeci arkadaşımızın da dediği gibi seprom oluşturmak için promerium maddesine ihtiyaç olduğu için ikisini aynı anda çalıştırınca tam verimli olarak çalışmıyor gibi gözükse de aslında çalışıyor.

Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. guilty

guilty User

sayın modum ve ateistkeci arkadaşım, şöyle ki; dediğim gibi seprom ağzına kadar dolu yani seprom üretmiyor. bu konuyu açtığımda 22.000 küsur promerium varken şimdi 25.000 küsur olmuş. aradan 13 saat geçmiş, hesaba göre 48-49 bin promerium olmuş olması gerekiyordu. bi de seprom u kapatıp deneyeceğim. denedikten sonra yazarım ondan sonra konuyu kilitlemenizi isteyeceğim sayın modum.

Luminous bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Depo dolu olsa bile üretime devam ediyor bu yüzden dolduktan sonra kapatmak önemli

6. guilty

guilty User

çok sağolasın dediğin gibiymiş :) konu kilitlenebilir

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.