Skylab Terbium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1905Discovery tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar skylabda takıldım ne yapsam terbium eksik diyor gemiden sevkiyat yapıyorum sevkiyat bittikten sonra bakıyorum yine yok

2. buyrun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Mart 2014
  3. Nefes

Nefes User

Merhaba

SOLAR ve TEMEL MODÜL her zaman bir level diğerlerinden önde olmalıdır üretime enerji sağladıkları için levelleri düşük oldugunda hep sıkıntı yaratırlar
    Solar modülünüz 1 level yükselttiğiniz taktirde düzelecektir.

4. Solar modülü yükselticem hepsi tamam terbium eksik gemiden sevkiyat yapıyorum sevkiyat bittiğinde terbium yok

5. Merhaba ;

Görmüş olduğum kadarı ile üretilen Terbium'un hepsi Duranium'a gidiyor. Sağ tarafta ki rafinerilerinizi devre dışı bırakıp sadece sol tarafa ve Temel Modül, Solar Modüle yüklenin. Skylabınızı ancak öyle dengeye sokabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

6. Tamam sağ taraftakilerin hespini aktif dışı bıraktım sevkiyat yapıp solar ve temel modülü geliştireceğim

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yine sorun yaşarsanız lütfen yazın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.