Skylab Transfer Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve YaKıŞıKLı_KRaL[ЯΘMΛ] tarafından 31 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ambarım boş olmasına rağmen skylabtan seprom çekemiyorum yetersiz ambar alanı diyor

2. 10 bin ambar dolu sadece ona göre ayarlayin

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Adamda belki 3000 veya 4000 Ambar var senin söylediğin çözüm mü sence ? :) :D
    Ambar boş bile olsa son dağıtılan kod ile B03 , izo bilmem ne ve eir verdiler. Bunlardan izo bilmem ne 10.000 tane olduğu için ambarda yer kaplıyor. Sevkiyat bundan dolayı yapılamıyor.

4. bizim koddan haberimiz yok ama

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Resmi Duyurular bölümünde paylaşılmış kod hala kullanılabiliyor.

kod : UPGRADE
    :)

6. pekı ambar nasıl bosaltıcaz bu durumda

7. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Bahsettiğiniz problemden takımımızın haberi var ve düzeltme için çalışmaları mevcut. Sorun düzelene kadar skylabi kullanmayabilir veya elinizdeki İzokornatları harcayarak skylabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Konu başlığını konuya uygun olarak düzenledim.

İyi forumlar.

8. okan

okan User

su upgrade kodunu girdigimden beri gemiye besleme atamıyorum 18 k kargo var 1 tanecik bile yollanmıyor ayrıca birleştirdede seprom görünmüyor oyunda donmalar oluyor irisler hasar almıyor birlestirden hiç bişi gelmiyor çok lag var çok

9. Karalı

Karalı User

evet kodu girdiğimden beri bende de aynı sorun var.

10. hkmdr

hkmdr User

ben de şimdi yaşadım

11. bende de oldu bune yaa

*** ya heryerden zorlastırılar oyunu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
  12. bekçi27

bekçi27 User

Bir kod verdiler oyunun butun hersey sifirlandi bo3 limon sıkıyım vermeseydiniz daha iyidi izokot mudir nedir atsan atilmiyor satsan satilmaz ne yapacamizida bilmiyorum

13. transport yapamıyoruz neden bir yanıt yada çözüm sunulmuyor.
    skylab sorunu giderilmeyecek mi yada yeni bir güncelleme mi yapılıyor. cevap alabilirsek seviniriz.

14. Benim düşüncem yeni gelen güncellemede Eksen Işık Regulatörünü ambarda sayıyor oyun. Yani 8000 kargon varsa bu Eksen Işık Regulatörü de sende 8000 tane varsa kargo nu dolu sayıyor. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorum en yakın zamanda düzeltilecektir. Supporta Ticket atmaktan başka çare olduğunu sanmıyorum.

15. skylabde gemiye hammadde atamama sorunu ne zaman çözümlenir chormin etkinliği var kapı yapmak lazım seprom atamıyorum :)

16. TALIPHAN

TALIPHAN User

2 gündür devam eden skylab'tan hammadde çekememe sorunu ile ilgili oyunda 1 tane bile bilgilendirme amaclı konu açılmamış , ne zaman sorun cozulecek , oyun yönetimi bir bilgi paylassın artık.

17. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bu durumu rapor edeceğim merkez birimlerimiz bu sorun üzerinde çalışıyorlar.Lütfen sabrediniz^^

İyi forumlar.

DERBEDER|AsL| bunu beğendi.
  18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

UPGRADE kodunu kullanan kişilerde 10.000 izokonat mıdır nedir ambarda yer kaplıyor. Bundan dolayı ambarda yer kaplama sorunu düzeltilene kadar büyük olasılıkla sevkiyat yapılamayacak.

19. .maxpayne

.maxpayne User