Skylab Transfer Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve YaKıŞıKLı_KRaL[ЯΘMΛ] tarafından 31 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adeniza

adeniza User

Elindeki EIR ve İzokronatı yükseltmede kullanıp sevkiyat için yer açabilirsin.

2. FASTRAC

FASTRAC User

Gemi ambarı tamamen boş olduğu halde skylab dan gemiye lazer besleme için seprom aktaramıyorum yetersiz ambar diyor gemi citadel 9000 ambar boş olduğu halde 1 tane bile gönderemiyorum...

3. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Aynı sorundan, birçok konu olduğu için konuları birleştirdim.
    Evet bu sorunun farkındayız, ama elimizden raporlamaktan başka birşey gelmemektedir lütfen sabırla bekleyiniz.
    Eğer hesabınızda, Kargo Pet protokolleriniz full ise, 10000 Hammadde gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. son99

son99 User

sorun ne zaman cozulecek vot kapısı yapamıyorum bu problem yuzunden...........

5. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin. Tekrar etmeniz durumunda, uzun süreli ceza alacaksınız.

İyi forumlar.

6. Karalı

Karalı User

Ewet arkadaşlar yapılacak tek birşey var...
    Citadelleri naftalinli örtülerini kaldırıp yük canlısı olarak kullanacaz cözüm tek. Ambar protokolüyle beraber. yirmibin gibi depo alanı çıkartır o kerata.

7. ambar kapasitesi 20.600 ama skylap'dan max. 20.500 gönderiyor
    oyun ekranından gemide hammadde gözükmüyor son güncelleme den sonra bu sorun yaşanmaya başladı

8. CLASSİCC

CLASSİCC User

eir ler ambarda varmış gibi göründüğü için.

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durumla alakalı yapılan duyuruya ve sunulan geçici çözüme buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Şu ambar sorununu çözen var mı? Boş yer olmasına rağmen transfer yapamıyorum. Yeteri kadar ambar yeri bulunmuyor diyor.

11. ateistkeci

ateistkeci User

Kaos parçalarını harcarsan ambar sorunu çözülecektir

12. teşekkürler sorunu çözdüm sayenizde :)

13. ateistkeci

ateistkeci User

Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :p