skylab ve arge

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve °•»Đєнşєт«•°´´ tarafından 21 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba iyi günler yaklaşık 7 yıldır falan oynamıyordum 2 hafta oldu başlayalı yeniden başladım ve arge puanlarımı skylab çok yavaş geliştiği için kullanamıyorum eskiden gemiden skylaba seprom takviyesi yapabiliyorduk şuan olmuyor sanırım 23 argeyim 15 ini kullanamıyorum en az 2 ay sürer diyorlar ne yapmalıyım ? öneri vereyim seprom yerine sarı taşla yapılsın argeler ama o öneri de 2 ay bulur gerçekleşirse

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Eğer skylabınız tamamıyla 20 seviye ise en geç 2-3 hafta içinde 50 arge dağıtımı yapılabilmektedir. Ayrıca arge puanları hakkında burada öneriler bulunmaktadır. Sizin için en uygun gelen öneriye destek vererek raporlarımıza eklememizi sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. sorun şu ki 20 seviye olması çok zaman alıyor ona bir çözüm istiyorum :) ama şuanlık bi çözüme ulaşacak gibi durmuyor sanırım o sebepten konu kilitlenebilir

iyi görevler.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

20 seviye olması için ne yazık ki bir süre geliştirmeleri yaparak beklemeniz gerekmektedir. Teşekkür ederim, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.