Skylab ve Besleme Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Nashx tarafından 9 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Nashx

Nashx User

Şu anda 2 adet sorunum birden var ,
    ilk sorunum skylab tan hammadde gönderme ile alakalı ambarım 3200 300 tane seprom 200 tane promerium yolluyorum 6 saate yolluyor sevkiyat bitti dendiğinde gemimde sadece 400 tane hammadde buluyorum 300 seprom 100 promerium yanlış yazmışındır demeyin lütfen bu olay başıma birden fazla kez geldi son 1 haftada 5 kere filan 6 saat sadece 400 hammadde taşıyor.
    İkinci sorunum ise promerium ile hız jeneratörü besliyorum 1 tanesi 10 dk olması lazım 10 tane 100 dk ama ben 10 tane basıyorum 10 dk oluyor 1 tane basıyorum 1 dk oluyor yine bu sorunumda yaklaşık 1-2 haftadır devam ediyor. Sitede sıkıntı olduğu için dedim genel bir sorun var sanırım ama düzelmedi bir türlü.
    Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için .

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Peki bu durum için Support'a başvurdunuz mu? Bu sorunu daha önce duymamıştım, yaşayan arkadaşlar varsa ve nispeten yaygınsa durumu iletelim.

Siz en iyisi bu iki sorun için de Support'a başvurun. Buradan işlem yapamayız ve görüyorum ki hesabınızda bir teknik problem var, onlar size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar...

3. Nashx

Nashx User

Tamamdır teşekkür ederim.

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Rica ederim, keşke elimden bir şey gelseydi. Dilerseniz başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyeyim?

İyi forumlar...