SkyLAB YENİLİK 2014

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizin görüşünüz yorumunuz

1. Güzel Fikir

93,3%
  2. Olmasın

6,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbitte en hızlı credits yapmanın yolu da ondan .başka türlü nasıl haftalıkta 1.500.000.000 basıyorlar yetenek tasarımlarına

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  2. Skylab tan promerium çekip satarsak üretim hızıda üyü olursa ihalede alamayacağımız bişi olmaz haklısınız

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Seprom sorun olacaktır diye düşünmeden geçemiyorum ancak oyum olumlu.

İyi forumlar

4. Teşekkürler modum desteğiniz için Seğrom gerçekten sorun heleki x2 x3 x4 sab gibi özel cephaneleri promerium veya beslemesiz sıkmak hiç güzel bişi değil

Konumuza devam arkadaşlar Oylarınızı esirgemeyin...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Temmuz 2014
  5. benzales

benzales User

Güzel fikirlerde bulunmuşsun, bizede beğenmek düşer +1

6. Mantıklı ve güzel bir fikir :) Hadi bakalım, oy toplaması sizden, iletmesi bizden.

taylin53, odun_adam ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  7. Resmi sen mi yaptın? Hiç fena değil eğer öyleyse :D

8. :D Eyvallah

Teşekkürler :)

Eyvallah kardeşim senin desteğin bir başka :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Temmuz 2014
  9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Herkez düşüncelerini yazabilir yanlız bu yorumları uslublarımıza ve kimseyi suçlamadan yapalım olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi saygı çerçevesinde belirtelim gereksiz ve tartışma ortamı yapılacak konular silinmiştir.

odun_adam ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  10. Teşekkürler modum bende tartışma ortamı istemiyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Temmuz 2014
  11. Kafam karışık hepsini okumadım sepromla pek oyun olmaz ama hepsini okuduktan sonra oy kullanacağım.

12. Bencede olmalı +1

13. Destekliyorum Kesinlikle Olmalı Ben Bir Kaç Gün Önce Lazerime 8k Promerium Besledim 80k Oldu Yani Ben Bunu 1 Günde Bitirdim Burda Yetersizlik Var Bu Olmalı

14. cok güzel fikir olmalı bence +1

15. [​IMG]

Herkese destekleri için teşekkür ederim

16. Güzel düşünmüşsün, olmasını diliyorum oyum +1 :)

17. coder545

coder545 User

oyum olumsuz seprom bugu kapaninca rahat ettik , bug kapaninca baskinlar ve dusmanin farkli sirketin cubisinde kasilma orani buyuk olcude dustu. sepromun yetmemesi yeni baslayanlarin gelismesine yardimci olacak seprom herseye yetmemeli.

18. Baskın için istiyorsun galiba :D
    Sana kesinlikle katılıyorum sonunda bu şekilde düşünen birini daha buldum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.