Bug / Oyun hatasi Skylab "Yeteri kadar ambar yeri bulunmuyor." Hatası

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba cesur pilotlar,

  Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen İzokronat ve EİR kaynaklarının teknik bir hata nedeni ile ambarınızda yer kaplamaktadır. Oyun sekmesinde bu kaynakların ambarınızda yer kaplamadığı gözüküyor, lakin arkaplanda teknik sorun sistemin bu öğelerin ambarınızda yer kapladığın algılamasına neden oluyor. Bu nedenle Skylab'ınızdan geminize hammade gönderdiğinizde aşağıdaki resimde olduğu gibi "Yeteri kadar ambar yeri bulunmuyor." hatası ile karşılaşıyorsunuz.

  Yeteri kadar ambar yeri bulunmuyor.jpg
  Bu durum genellikle UPGRADE kuponunu kullanan üyelerde bu kuponun içeriğinde bulunan 10.000 İzokronatın hesabına eklenmesi ile birlikte oluşmaktadır.

  Bu hatanın tüm detayları teknik ekibe rapor edilmiştir. Sorunun çözümü adına ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

  Dilerseniz bu soruna geçici olarak çözüm bulmak adına hesabınızda bulanan İzokronat kaynaklarını kullanabilirsiniz. Bunun için bir öğeyi geliştirmeye başladıktan sonra "Atla" diyerek elinizdeki İzokronatları kullanabilirsiniz.

  11.07.2019 tarihinde yapılan güncelleme ile birlikte bu sorun çözülmüştür.
  İyi forumlar.

  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
  Son düzenlenen: 7 Kasım 2019

Sayfayı Paylaş