Skylab Yetersiz Alan Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TLoNee1 tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TLoNee1

TLoNee1 User

sizde de skylab sorunlumu suan gemımın kargo kapasitesi 4000 . 8 adet pala var bos yer 3992 yapar ama hıc bı sekılde gemıme maden yollayamıyorum 1000 adet bıle yollamaya calıssam yeterı kadar yer yok dıyor.

2. aynen arkadaş kodu kullandığımızdan beri skylabdan gemiye hiç bir şey gönderemiyoruz anbar yetersiz uyarısı veriyor

3. Arkadaslar 10 bin uzeri ambar yapin yada sari malze. Eyi satin

4. Eski

Eski User

Onu nereden satabiliriz? Envantere girince satma tuşu aktif olmuyor.

5. Oyunda bişey yükseşterek o madde ile hizlandiratak yada cidatel gemiye ambar
    Protoloşu takarak

Eski bunu beğendi.
  6. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlıklarınızı oluştururken lütfen sorununuzu özetleyecek şekilde başlıklar kurunuz, başlığınızı düzenledim.

Sorunun çözümü için maalesef yardımcı olamayacağım, görünüşe göre Skylab'ınız Buga girmiş gözüküyor. Sorununuzu Ekran Görüntüleriyle destekleyerek Support Ekibimize bildirmeniz gerekmektedir. Support ekibi hesabınızda yapacağı kontrollerin ardından sorununuzu çözebilir.

İyi forumlar.

7. Aynı sorun bende ve daha birçok kişide daha var. Gemide seprom bitti ve hala skylab düzelmedi. Değil 1000 tane 1 tane bile hammadde yollayamıyoruz..

*Minato-Sama* bunu beğendi.
  8. TLoNee1

TLoNee1 User

bu sorun sanırım kı kod kullananlarda mevcut ve sanıyorum kı sorun kodun ödül olarak vermiş olduğu 10.000 hızlandırıcıdan kaynaklı deneyıp size geri dönüş yapacağım arkadaşlar.

arkadaşlar 10.000 adet hızlandırıcıdan 2000 adetını kullandım ve cıtadel gemıye gecıp 1000 adet sarı taş gönderdim ve gitti sorun tamamen hızlandırıcı dan kaynaklanıyor onu elinizden eritmeniz lazım aksi halde gonderemicez

9. Karalı

Karalı User

Sadece arkadaşda değil kodu kullanan birçok kişide sorun var sayın admin. Supporta yazmama rağmen henüz bir cevapla dönmüş değiller.
    Daha çok genel bir sorun gibi gözüküyor.

10. TLoNee1

TLoNee1 User

sorunun çözümünü söyledim dostum herşeyin kolayına kaçıp hemen supporta yazın diyolar

11. Karalı

Karalı User

Aynen okuduktan sonra denedim hatta petin ambar genişleticilerinide ekledim citadelde yirmibin ambar oldu. sorun çözüldü.
    Ancak citadeli olmayan arkadaşlar için allah kolaylık versin. Tek yol hızlandırıcıları tüketmek olacak.

12. BU durum can sıkmaya başladı skaylabdan hiçbir şey gönderemiyoruz sorunu çözüme kavuşturun

13. Çok saçma geliştirme yapmamız lazım hammadde yollayabilmemiz için ve ben uzun bir süre geliştirme yapmayı planlamıyorum. Sayın adminler şu can sıkıcı olayı bir an önce çözün lütfen..

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu konu ile ilgili yapılan duyuruya ve önerilen çözüm önerisine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

15. lllecelll

lllecelll User

teknik duyurularda açıklamasını yapmışlar yok 10 k. İzokronit arka planda ambarınızı doldurmuşta bilmem ne benim 15680 olan Ambarda 1 tane bile taş yollayamıyorum.:rolleyes:

16. amaçları bedava verdiıkleri hızlandırıcıları boş yere kullandırmak ben kullandım kurtuldum bir kaç geliştirme yap atla diye hızlandırıcıları kullan o zaman skylab normale dönüyor

17. 4 gündür skylab dan hammadde gönderemiyorum gemime 8k ambar kapasitesi olan c-elite gemime 2 k seprom ancak atabiliyorum. lütfen aydınlatın abi bu ne böyle çok sinir bozucu.

18. ateistkeci

ateistkeci User

İzokronat varsa eğer hangarında ambarda yer kaplıyor olarak gözüküyor hepsini bitirdiğin zaman gemine 8k seprom atabilirsin

Ben elimdekilerin hepsini bitirdim şu an seprom çekerken sorun yaşamıyorum :)

Yakın zamanda düzelecek zaten sorun istersen bekle istersen harca

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki teknik sorun bu duruma neden olmaktadır. Sorunun çözümü için 2 yöntem mevcut beklemek yada ilgili duyurudaki gibi bu kaynakları harcamak.

Bu durum ile ilgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

20. InYourFace

InYourFace User

Başlıkla alakasız fakat çokça açıldığından buradan sormak istedim skylab ambarda yeteri kadar yer bulunmuyor sorunu ne zaman düzelir herhangi bir bilgi var mı taş kullanamıyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.