Skylab Yetersiz Alan Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TLoNee1 tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son geliştirme yeniliği geldiğinden beri skylabdan gemiye seprom gönderemiyorum sebebi nedir acaba bir hata mı var ambar boş olmasına rağmen gemide yeterli yer yok hatası veriyor 100 tane bile yollasam aynı hata

2. umarım darkrobit ekıbı yasattıgı bu mağduriyeti telafi eder...Bu kadar mağduriyetten sonra hıcbır sey olmamıs gıbı devam edilmez..

_HmOk_ bunu beğendi.
  3. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Konularınızı birleştirdim. Bu konuda açıklama yapıldı buradan öğrenebilrisiniz.
    Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz başka soru yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. orayı daha once de gordum ve okudum modum alternatıf olarak elınızdekı urıdıumı harcayıp gelıstırme yaparak bu ılletten kurtulabılecegımız yazıyor lakın kullanmak ıstemıyorum ve lac gun oldu hala mağduruz benım ogrenmek ıstedıgım darkrobıt bızlere ıyı bir telafı odullerı yapacak mı yapmayacak mı ? yoksa onların hatası var dıye urıdıum harcayamam ben hıc mantıklı degıl

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Mesajınız ilgili konuya taşınmıştır. Sorunun ne zaman çözüleceği ile ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Alternatif çözüm için buradaki duyuruyu okuyabilirsiniz.

Bu durum ile ilgili bir telafi olacak mı, şu anda bilemiyoruz. Önümüzdeki günlerde bunu göreceğiz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 2 Kasım 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.