Öneri Skylab

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KomediaN tarafından 30 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Skylab geliştirme süreleri düşürülsün mü?

1. evet

oy sayısı 5
    100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Hemen inşa için istenen uridium düşürülsün.

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KomediaN

KomediaN User

Merhabalar;

Benim önerim ''SKYLAB'' için olacaktı.
    Skylab geliştirme sürelerinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum.
    Seprom Refinerisi'ni 20lvl yapmak yaklaşık 3.5 ay sürüyor.
    Oyuna yeni başlamış birisi olarak en basitinden Yetenek Ağacından Ar-ge puanı verirken bile seprom bulmakta zorluk çekiyorum.

Bu skylab geliştirme sürelerinin azaltılmasından yanayım.
    Oyuna yeni başlayıp seprom elde etmek için 3.5 ay boyunca skylab geliştirmesini beklemek zorunda oluyoruz.
    20 seviye yapmadan seprom toplamak çok vakit kaybı yapıyor.

Oyunu gelen etkinliklerle oyunu fazlasıyla hızlandırmışsınız güzel olmuş fakat skylab eskisi gibi çok yavaş geliştiriliyor.

En azından hızlandırılması için istenen uridium miktarını hemen inşa süresi yerine
    belirli bir uridium karşılığı inşaat süresini yarıya düşür gibi seçenekler eklenmesi daha güzel olur diye düşünüyorum.

Örneğin ilk süreyi yarıya düşürme için 5000 uridium tarzı seçenekler olsa daha güzel olur.

2. WolfWar

WolfWar User

Bu Skylab'a xaten baştan el atılması gerekiyorda bir türlü atamafılar o eli. Benim ve birçok oyuncunun Skylab'ı son seviye ama yeni başlayan oyuncular için +1

3. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Konu anketinizde, kimlerin oy verdiği maalesef gözükmemektedir. Bölüm Kuralları gereği bu zorunlu maddeler hazırlanarak anketin eklenmesi gerekmektedir. Lütfen konu açmadan önce Bölüm Kuralları'nı baştan sona okuyun ve aynı davranışı tekrar sergilemekten kaçının. Konu kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.