skylab

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve venom3443 tarafından 12 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. venom3443

venom3443 User

arkadaşlar skylabda seprom rafinerisini gelistirmek icin bastıgımda yeterli prometium bulunmuor dior prometium u gelistirmek icin basıorum prometiumu gelistirmek icin yeterli enerji yok dior promeriumdada aynı bu enerjine oluor nasıl kazanılıor yardımcı olabilicek varmı

2. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

solar modülünün geliştirmesi yetersiz,onu temel modülle eşit seviyede tutmaya çalış

OLD_Darko-92BİT ve Titan. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

@_Zeronix_ arkadaşımızın dediği gibi seviyeleri eşit tutmaya çalışın yada ana modüllerin seviyelerine öncelik verin. Daha detaylı bilgi için buradan gidebilirsiniz.

İyi Forumlar.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  4. venom3443

venom3443 User

solar modülünüde geliştiremiorum yeteri kadar prometium bulunmuyor yazıor

5. Ryukka

Ryukka User

Skylabde sağ taraftaki bütün modülleri kapat dostum. Bir kac saat sonra prometium dolar sonra solar modul geliştirip sağdakileri açabilirsin. Skylabin enerjisi var, enerjisi yetmiyor. Bazi şeyleri kapatarak gereken enerjiyi sağlayabiliyorsun

6. Skaylabın çalışma mantığı karışık gibi görünsede kolaydır aslında, temel modül, depo modülü ve solar modülün seviyelerini hep bir kaç tık daha ileri seviyede tutmaya çalışırsan hiç bi zorluk yaşamazsın.
    Ayrıca önce sol taraftakileri belli seviyeye getirdikten sonra sağ taraftakileri geliştirmeye başlamalısın. Üstten başlayarak 2şer madenler birleşerek bir altta bulunan madeni imal eder yaratır yani.Skaylabında enerji elde etmek için arkadaşlarında dediği gibi diğer modülleri kapatırsan enerjini elde edersin bi kaç saat sonunda.. ve sağ taraftakileri geliştirirkende mesela atıyorum sarı taşın 13 ise seviyesi sepromun 11-12 olması daha mantıklı veya başa başta olabilir. Yeterki sepromun seviyesi sarı taşın seviyesinden yüksek olmasın.. Bazen krediye ihtiyacın olup sarı taş çekip satabilirsin ve seprom üretiminde sıkıntı yaşamazsın dediğim gibi ayarlarsan geliştirmelerini..

7. Emi0666

Emi0666 User

Ben bu şekilde ilerliyorum temel ve solar modülü diğerlerine göre en yüksek seviyede tutup sol tarafı solar modülden 1 seviye düşük, prometid ve duraniumu sol taraftan 1 seviye düşük, promerium ve xeno'yu, prometid ve duraniumdan bir seviye düşük, sepromuda promeriumdan 1 seviye düşük tutuyorum umarım anlatabilmişimdir tabi şuan biraz karışık geliştirme yaptığımdan :D

OLD_Darko-92BİT ve ateistkeci bunu beğendi.
  8. venom3443

venom3443 User

herkeze cevapları için çok teşekkür ederim konu kilitlenebilir :d

OLD_Darko-92BİT ve Luminous bunu beğendi.
  9. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederiz, konuyu talebiniz üzere kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.