Destek Skylab

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BelongDemirhan tarafından 9 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Skylabı en hızlı nasıl fullerim ve 2 haftada skylabı 0'dan nereye getirebilirim ?

2. TanrıEru

TanrıEru Guest

2haftada skylabı nereye getirirsin bilemem ama bence tabii herkes farklı şekilde yapabilir bunu sol tarafta bulunan toplayıcıları her zaman sağdekilerin en az 3 4 seviye üstünde tut hatta ben kendim şahsen sadece temel modulu depoyu ve toplayıcıları bastım 1 2 hafta boyunca sonrasında sağ tarafta yer alan rafineleri geliştirmeye başladım yoksa onları iletlertmek aşırı zorlaşıyor yani diyeceğim odur ki sol tarafta yer alan 3 toplayıcıyı her zaman 3 4 seviye üstte tut sağdakilere göre ki rahat edesin

Delipaltalı35 ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

@TanrıEru 'nunda dediği gibi sol tarafta bulunan Prometium, Endurium ve Terbium rafinelerini sağ tarafta bulunan Duranium ve Prometid seviyelerinden doğru orantılı bir şekilde yüksek tutarak hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. arkadaşımızın da dediği gibi ben başlayalı 3 hafta oldu ilk tamamen sol tarafı geliştirdim 10 seviyesine getirdikten sonra sağ tarafa giriştim 3. haftanın sonunda şuan sol taraf full 18 temel 19 sağ taraf ise full 11 xeno 12 seprom 9 yeni seviyeleri basıcam ama arge için seprom bekliyorum son 6 saat hadi inşallah :D sorunsuz bir şekilde ilerlemek için sol taraf önemli yoksa birikmesi için sağ taraftakileri kapatıp bekliyorsun :D

5. NoFlexZone

NoFlexZone User

Hedeflediğin rafineri SEPROM olduğunu varsayarak;

Seprom rafinerisi için Promerium Rafinerisi,
    Promerium için Duranium ve Prometid Rafinerisi,
    Prometid Rafinerisi için Prometium ve Endurium Rafinerisi,
    Duranium Rafinerisi için Endurium ve Terbium rafinerisinin çalışması gerekmektedir.

SEPROM için üretimin temeline inmek lazım. Skylap Ünitesi temel 3 Adet Rafine için Verimlilik imkanı sunuyor. 2 Adet Robot çeşidi bulunmakta. Elit seviyesin deki her robot +%4 verimlilik verirken, düz seviyede ki bir robot +%1 verimlilik verir. 12 Adet robot alımından sonra gerisi stoklanır. 12 Adet robotla donatılmış bir rafineri, Elit Robotta +%48, Düz Robotta +%12 verir.

Not: Rafineler çalışmak için enerjiye ihtiyaç olur. Bu yüzden Solar Modülünü geliştirmenizi tavsiye ederim.

Not2: Tüm rafineler SKYLAP Ünitesinde gövde olan Temel Modülü referans alır. Temel Modül 10 seviye ise, 11. seviyeye Herhangi bir Rafine yükseltemezsiniz. Bu yüzden SKYLAP ünitesinin en önemli 2 modülü;

1 - Temel Modül
    2 - Solar Modül

[​IMG] [​IMG]