Skylab

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ErzincanLee tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ya Şu Skylabı Nasıl Kullanıyoruz Ben Bir Türlü Çözemedim :( Yardımcı olun :)

2. ben cok ugrastim ama cozdum :D

neyini anlamadigini yaz ona göre yardimci olalim cok basit oldugunu gorunce sende sasiracaksin .

herseyi lvl lerine göre insa edeceksin (insa et ) kismindan sonra onlar 10 lvl den sonra sana credi yapmanda yardimci olacak

3. Gemiye Hammadde Transferini Bilmiyorum .ss

4. orda tek lvl li bir tane sevkiyat modülü var ona tikliyorsun göndermek istedigin hammadenin yanindaki bosluga miktari yaziyorsun geminin alimina göre degisiyor mesela normal goli 1500 adet alabilyior herhangi birinden ve gonderdigin miktara gore de zaman uzuyor örnek olarak ben her zaman 1500 duranium gonderiyorm 3 saat sonra gemi de oluyor ama gemin bos iken gondermeyi deniyorsun sonra o zaman gecince duranium geminde oluyor

5. bnm seprom modülü acık değil ama onu açıcakmıyım . açmayı denedim ama yeterli enerjin yok diyor . neden olabilir ?

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Skylab'da öncelikle temek modül herzaman bir seviye önde olmalıdır.Size tavsiyem Prometium Endurium Terbium Depo modülü Solar modül Temel modül bunlar Prometid Duranium Promerium Xeno ve Seprom rafinelerin'den bir kaç seviye önde olursa skylab'da takılmadan üretim yapabilirsiniz.Seprom rafinesini açamama nedeninizde Solar modülün yeterince enerji üretememesidir.Solar modülünü yükselttiğinizde Seprom rafinesi'ni açabileceksiniz.

Keyifli Forumlar.

7. Prophecy

Prophecy User

sevkiyat modülünde gemi simgesinin okuna bas taş miktarını yaz

8. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.