Skylab'ım Buglu Üretim Yapmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve TenorK tarafından 6 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu sorun çözülür mü?

1. Evet

50,0%
  2. Pek sanmıyorum

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TenorK

TenorK User

Son durum herhangi bir değişiklik ya da sıfırlanma olmadı. Yaklaşık 2 haftada bir support mail atıyor, ilkinde bozuk gemilerim için geri döndüler, işe yaramaz gemilerimin önemli olmadığını sadece skylab sorunumun çözmelerinin yeterli olacağını söyledim, daha sonra gecikme için kusura bakmamamı ve bir üst yetkilisine meseleyi aktaracaklarına dair mail geldi, daha sonrasında yine uğraştıklarına ve bi yerlere meseleyi ilettiklerini belirten bir mail daha geldi. Tahminlerime göre 1 2 sene içerisinde skylabımı çözecekler. Tek istediğim skylabımı sıfırlamaları en baştan yaparım önemli değil diyorum ama olmuyor malesef...

Purgatory bunu beğendi.
  2. Purgatory

Purgatory User

Uzun uzun yazmayacağım. Oyumu 'Pek sanmıyorum' olarak değiştirdim. Umarım anlaşılmıştır :)

3. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

selam arkadaşım soldaki premerıum endirıum termium da verimlilik diye bir yer var arayı yükseltinmi uri veya krediyle onu da bir kontrol et belki üretime devam eder ama en kısa sürede düzelir emin ol sport okadar da iş görmez değil :D

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Anladım. Dediğim gibi umarım çözerler. :) Bende saçma bir meseleden 30 gün forum banı almıştım. :D Neyse senin mesele çok ilginç gerçekten. Skylab buga girmiş ama nasıl bilmiyorum. :) Aslında yetkisi olan panelden skylab birimlerinin seviylerini sıfırlayabilir ama support bu işte :D :)
    Senin bahsettiğin üretim yapan ama miktarı düşük kalanları biraz olsun yükseltmeye yarar. Arkadaşın sorunu skylab buga girmiş yani üretim yapmıyor. Bu yüzden verimlilik arttırma vb şeyler işe yaramaz. :)

5. TenorK

TenorK User

Sevgili dostlar konu kilitlenebilir, ben umudu kesip oyunu bıraktıktan 1 ay sonra yani aslında ilk ticketi açtığım günden yaklaşık 100 Gün sonra sorunu yönetim çözdü, 100 gün boyunca ekipçe pc basında oturup bu çocuğun sorununu nasıl çözeriz diye uğraştıklarını düşünmüyorum yüksek ihitmal onlar için basit bir çözümü vardı ama bir türlü bana sıra gelmemişti herhalde. Neyse sonunda sklyabım çalışıyor düzelttiler, herkese teşekkür ederim iyi uçuşlar.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Teknik ekip tarafından çözülmesi gerektiğinden dolayı ne yazık ki süreç uzamış gibi duruyor. Sorun 2022-02-08 10:54:39 tarihinde çözülmüştür. Sorunun çözümü basit gibi durabilir ancak birden fazla işlem yapıldığını belirtebilirim. :)

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.