Bug / Oyun hatasi Skylab'tan gemime hammadde gönderemiyorum..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ED1RNELI tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ED1RNELI

ED1RNELI User

Merhaba,

Forumda ilk defa konu açıyorum yanlış yere konu açtıysam kusuruma bakmayın..

Birkaç gün önce Skylab'ımdan Promerium adlı madeni gemiye aktaracaktım o sırada gemim VRU şirketinin 3-1 haritasındaki Hammadde Ticaret Üssünde ticaret penceresi açık haldeydi diğer sekmede ise ana ekrandaydım ve Skylab'a tıkladım Gemiye hammadde gönderildi! bildirimi geldi. Oyuna geçtim ama hammadde gelmedi üsten uzaklaştım tekrar girdim fakat gene gelmemişti oyundan geminin kapasitesine baktım kapasite 0 olarak gösteriyordu oyunu kapatıp açtım olmadı komple hesaptan çıktım gene olmadı herhalde bir hata oluştu kayboldu dedim ve başka bir hammadde gönderimi için bilgileri girdim fakat gemide yer olmasına rağmen kapasite 0 olmasına rağmen gemide yeteri kadar yer yok uyarısı alıyorum ve hammadde yollayamıyorum kapasitem 4000'idi VIP bitince 3000 oldu. Gemi Goliath Enforcer acil şekilde yardımıza ihtiyacım var.. Büyük ihtimal bug oluştu fakat bugu gideremiyorum..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2019
  2. boşuna yazma kardeşim moderatörün biri çıkıcak yok boşyere ve gereksiz konu açıp işimizi zorlaştırmayın yok hepiniz aynı konuya yazın yani anlayacağın bazıları rahatsız oluyor böyle konulardan...

3. ED1RNELI

ED1RNELI User

Hayırlısı olsun dostum ne diyebilirim ki.. Yeni bir oyuncuyum ne nedir nasıldır bilmem öğreneceğim bakalım.. Teşekkürler yorumun için. :)

4. caner.123

caner.123 User

Kardeşim şimdi şöyle bir şey var. Başarıyla gönderdigin hammadde yok olduysa büyük ihtimal ayarlar-gameplay-en üstten 2 seçenek açık oldugu için otomatik roketlere felan dagıtmıştır hammaddeyi. 2.Sorunun yer oldugu halde göndermeme şeysi geçen kod dagıtıldı UPGRADE büyük ihtimal bunu kullanmışsın. Oradan gelen 10000 tane izosoktrat skylab hammaddesi olarak varsayılıyor. O izosokratları geliştirme kısmından bişeyi geliştir kullan bitir sonra başarıyla skylab'dan hammadde yollayabilirsin gemine

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Hammadde gönderildi diyor ancak 0 ise büyük ihtimal silahlara veya jeneratörlere geliştirme yapmıştır oraları kontrol et yukarıda arkadaın dediği gibi ayarlardan bak açıksa kapat sorun kalmaz

Eğer ambar boş olduğu halde yollamıyorsa geçen günlerde UPGRADE kodu ile verilen İzokronat'ın ambarda yer kaplaması durumu ile ilgili onu da bildirdiler yakın zamanda düzelecek :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. Elinde izokrat bulunan herkeste olan bir sorun, Eminim yakın zamanda düzelecektir. Forumda bütün yazının italik ve kalın yazılması yasak diye biliyorum.

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

ateistkeci kullanıcımızın belirtmiş olduğu gibi hammaddenizi başarıyla göndermiş ve ambarınızda göremiyorsanız otomatik olarak besleme yapılmış olabilir. Bahsetmiş olduğunuz yeterli alan yok uyarısı ile ilgili sorun raporlandı ve çözümü için çalışılmaktadır. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  8. ED1RNELI

ED1RNELI User

Dostum dedim ya yeni oyuncuyum bilgim yok bak bunu söyledin yazı stilimi normal ayarladım :)

Kod olayından haberim yoktu kodu kullanmadan önce yaşıyordum bu hatayı lazer ve roket geliştirmeleri kapalı sanmıyorum oraya gitsin o kadar hammadde. Tek seçenek kalıyor oda İzosokrat :/

Peki otomatik olarak besleme ayarlardan kapalı olduğu halde güncelleme yapabilir mi? Bug vs. olma ihtimali yok dimi? Yeni gelişmekte olan bir oyuncuyum sizde biliyorsunuz yeni oyuncuların para kaynaklarından bir taneside skylab :)

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste mesaj atmak yasak olduğu için mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

Böyle bir durumun gerçekleşmemesi gerekiyor, durumun bu şekilde gerçekleştiğini ifade ediyorsanız Support Ekibi ile iletişime geçiniz. Support Ekibi ile nasıl iletişime geçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  10. ED1RNELI

ED1RNELI User

Birleştirmeye çalıştım fakat bulamadım ondan dolayı öyle yazma gereği duydum kusura bakmayın. İzokronat güncellemesini bekleyeceğim teşekkürler konu kilitlenebilir.

11. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.